Ç.Rizespor
Giriş Tarihi : 24-04-2021 08:57   Güncelleme : 24-04-2021 09:17

Bülent Uygun'un açıkladığı 'En büyük' prim mi, teşvik mi?

Bülent Uygun'un açıkladığı 'En büyük' prim mi, teşvik mi?

Rizespor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Gençlerbirliği'ne yenildikleri maç sonrası yaptığı "Başkanımız Hasan Kartal prim olarak en büyük primlerden birini verdi ama maalesef kazanamadık" açıklama kafaları karıştırdı.

Ligde kalacak puanı hemen hemen yakalayan bir kulübün başkanının düşme hattındaki takıma karşı yüksek prim vermesi "Teşvik primi mi var?" sorusunu akıllara getirdi.

Yıllardır yöneticilerin kulüplerin borçlarından sorumlu olmasını savunan Rizespor Başkanı Hasan Kartal'ın küme düşme hattında yer alan Gençlerbirliği maçına ortada hiçbir neden yokkan 'En büyük' primi vaad etmesi tepkilere neden oldu.

İddialar korkunç

Bu arada Gençlerbirliği cephesi olayın teşvik primi olduğu yönünde duyumlar aldıklarını ifade ediyor.
Kümede kalma mücadelesi veren takımların 'En büyük prime' katkı verdiği belirtilirken "Durduk yere neden başkan en yüksek primi versin. Bunun bir nedeni olmalı. Aldığımız duyumlar teşvik primi yönünde" ifadelerini kullandı.

Bu arada Gençlerbirliği'nde bir çok futbolcunun menajerliğini de yapan ve yaptığı sosyal medya paylaşımları ile büyük tepki çeken Erdem Karagöl'ün maç öncesinde Rizespor kampında görüldüğü de belirtiliyor.

Karagöl'ün teşvik primi olayına aracılık ettiği de iddialar arasında...