Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 23-04-2021 22:49   Güncelleme : 23-04-2021 22:52

Gençlerbirliği'nde futbolculardan Rizespor galibiyeti açıklamaları

Gençlerbirliği'nde futbolculardan Rizespor galibiyeti açıklamaları

Gençlerbirliği'nde Rizespor galibiyeti sonrası Johansson, Sio ve Diego yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Futbolcular galibiyet için mutlu olduklarını ifade ederken ligde daha iyi konuma gelmek istediklerini söylediler.

Futbolcuların açıklamaları şöyle:

Mattias Johansson: Şu an tekrar yarışın içinde olmamızda ve bunda benim golümün katkısının olmasından dolayı da çok mutluyum. Kazanmak için çok fazla mücadele etmemiz gereken bir karşılaşmaydı, mücadele ettik ve kazandık.

Giovanni Sio: Benim için çok özel bir maçtı. Geçirdiğim zor süreçten sonra ilk 11'de başlamak ve takımımı galibiyete taşıdığım için çok mutluyum. Ligde daha sağlam bir konuma gelmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Geçirmiş olduğum zor süreçte, sağlıktan daha değerli bir şey olmadığını fark ettim. Bu süreçte yöneticilerimiz, takım arkadaşlarımız ve kulüpteki herkes destek oldular. Herkese tekrar çok teşekkür ederim.

Diego Angelo: Çok mutluyuz. Her hafta çalışıyoruz, hazırlanıyoruz ve sonunda bu galibiyeti aldık. Daha fazla çalışmamız gerekiyor. Takımımı kutluyorum, soyunma odasında konuştuğumda "Herkesin karakter koyması gerekiyor." dedim.

Bu karakteri koyduğumuz için de mutluyum, hiçbir şey bitmedi. Bu sene biraz yaşlıyım, Metehan ve Arda iyi çocuklar, çok iyi profesyoneller ve gelecekte çok daha iyi olacaklar. Biz bu ligde kalacağız.