Denizlispor
Giriş Tarihi : 13-04-2021 08:36   Güncelleme : 13-04-2021 08:39

Hakan Kutlu'dan hakem isyanı

Hakan Kutlu'dan hakem isyanı

Denizlispor, Alanyaspor deplasmanında 2-0 öne geçtiği maçı 3-2 kaybetti. Maç sonrası değerlendirmelerde bulunan Denizlispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, hakeme isyan etti.

Denizlispor, Bakalorz ve Tusha'nın attığı gollerle 2-0 öne geçtiği maçta; art arda gelen Alanyaspor gollerine karşılık veremeyince sahadan 3-2 mağlup ayrıldı. Cenk Gönen'in sakatlandığı haftada PAF takımı kalecisi Abdülkadir Sünger ile maça başladıklarını belirten teknik direktör Hakan Kutlu, maçın kırılma anında penaltılarının görmezden gelindiğini söyledi. Kutlu, VAR odasından gelen kararı; "VAR'dan da darbe yemeyelim..." sözleriyle niteledi.

Hakan Kutlu'nun açıklamalarından satır başlıkları...

"Bu mağlubiyet bizi çok üzdü..."
“Bu mağlubiyet bizi çok üzdü. Skor ve oyun olarak üstünlüğü ele almıştık. Ama tabii rakibimizin hamle şansı bize göre çok çok üstte. 7-8 eksikle geldiğimiz deplasmanda, e kalecimizde dediğim sakattı. Bugün PAF takımı kalecisiyle geldik dediğim gibi.

"Mağlup olmamamız gerekirdi..."

"Ama 2-0 öne geçtiğimiz maçta mağlup olmamamız gerekirdi. Penaltı pozisyonumuz iptal edildi. Bir savaşın içerisindeyiz. VAR’dan darbe yemeyelim. 2-2’ydi belki 3-2 öne geçecektik. Nasıl penaltı verilmiyor anlamış değilim.”