Alanyaspor
Giriş Tarihi : 13-04-2021 08:30   Güncelleme : 13-04-2021 08:33

Çağdaş Atan'dan ilginç Marafona açıklaması

Çağdaş Atan'dan ilginç Marafona açıklaması

Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Beşiktaş maçı sonrası ortaya atılan iddialar hakkında açıklamalarda bulundu. Atan, "Çirkin ve karalayıcı iddialar ortaya atıldı" dedi. 

Çağdaş Atan, Denizlispor'u 3-2 mağlup ettikleri maç sonrası açıklamalarda bulundu. Atan, Beşiktaş maçında ortaya atılan iddialar ile ilgili de konuştu.

"Çirkin ve karalayıcı iddialar ortaya atıldı"

TRT Spor'a konuşan ve Fanatik'in derlediği habere göre Çağdaş Atan, "Beşiktaş maçının ardından çok çirkin ve karalayıcı iddialar ortaya atıldı. Bu bizim canımızı çok yaktı. Benim 15-16 sene profesyonel futbol hayatımda adım böyle bir durumla anılmadı.

"Marafona, İstanbul'dan Alanya'ya tek başına otobüsle geldi"

Alanyaspor'un markası, oynadığımız oyun. Biz hiçbir oyunun parçası olamayız. Marafona, İstanbul'dan Alanya'ya tek başına otobüsle geldi. Yapılanlar çok yakışıksız" diyerek sözlerini tamamladı. 

Ne olmuştu?

Bilindiği üzere Alanyaspor kalecisi Jose Marafona, Beşiktaş maçında yediği goller nedeniyle büyük eleştiriler almış daha sonra özür dilemişti. 

Marafona sosyal medya hesabından, "Marafona, "Bazen bir futbolcunun ve özellikle kalecinin korkunç ve anlaşılmaz maçları olur. Bu da benim gurur duymayacağım maçlardan biriydi. Alanyaspor taraftarlarından özür diliyorum. Bu harika kulübün prestiji ve onuru için çalışmaya devam edeceğime söz veriyorum" ifadelerini kullanmıştı.