Süper Lig
Giriş Tarihi : 08-04-2021 11:28   Güncelleme : 08-04-2021 11:38

Süper Lig'de 35, 36, 37, 38 ve 39 hafta programı açıklandı

Süper Lig'de 35, 36, 37, 38 ve 39 hafta programı açıklandı

Süper Lig'de 35, 36, 37, 38 ve 39. hafta maçlarının programı açıklandı.

Program ise şöyle:

35. hafta

16 Nisan Cuma:

16.00 Konyaspor-Kayserispor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Gençlerbirliği-Sivasspor (Eryaman)

19.00 Antalyaspor-Rizespor (Antalya)

19.00 Beşiktaş-Ankaragücü (Vodafone Park)

17 Nisan Cumartesi:

13.30 Denizlispor-B.B.Erzurumspor (Denizli Atatürk)

16.00 Yeni Malatyaspor-Alanyaspor (Yeni Malatya)

16.00 Trabzonspor-Hatayspor (Medical Park)

19.00 Göztepe-Galatasaray (Gürsel Aksel)

18 Nisan Pazar:

16.00 Gaziantep FK-Kasımpaşa (Kalyon)

19.00 Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)

36. hafta

20 Nisan Salı:

16.00 Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Rizespor-Konyaspor (Çaykur Didi)

16.00 Fatih Karagümrük-Göztepe (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Hatayspor-Antalyaspor (Antakya Atatürk)

19.00 Sivasspor-Beşiktaş (Yeni 4 Eylül)

21 Nisan Çarşamba:

16.00 Ankaragücü-Denizlispor (Eryaman)

16.00 B.B. Erzurumspor-Yeni Malatyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom)

22 Nisan Perşembe:

16.00 Alanyaspor-Gaziantep FK (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Kasımpaşa-Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)

37. hafta

23 Nisan Cuma:

19.00 Gençlerbirliği-Rizespor (Eryaman)

19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Park)

24 Nisan Cumartesi:

13.30 Konyaspor-Hatayspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Trabzonspor-Fatih Karagümrük (Medical Park)

19.00 Denizlispor-Sivaspor (Denizli Atatürk)

19.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)

25 Nisan Pazar:

13.30 Yeni Malatyaspor-Ankaragücü (Yeni Malatya)

16.00 Başakşehir-Alanyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Gaziantep FK-B.B. Belediye Erzurumspor (Kalyon)

19.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)

38. hafta

27 Nisan Salı:

16.00 Fatih Karagümrük-Antalyaspor (Stat henüz açıklanmadı)

19.00 Hatayspor-Gençlerbirliği (Antakya Atatük)

19.00 Rizespor-Beşiktaş (Çaykur Didi)

28 Nisan Çarşamba:

16.00 Kayserispor-Denizlispor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel)

19.00 Galatasaray-Konyaspor (Türk Telekom)

29 Nisan Perşembe:

16.00 B.B. Erzurumspor-Başakşehir (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Sivasspor-Yeni Malatyaspor (4 Eylül)

19.00 Ankaragücü-Gaziantep FK (Eryaman)

19.00 Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları)

39. hafta

1 Mayıs Cumartesi:

16.00 Antalyaspor-Göztepe (Antalya)

19.00 Beşiktaş-Hatayspor (Vodafone Park)

2 Mayıs Pazar:

16.00 Denizlispor-Rizespor (Denizli Atatürk)

16.00 Konyaspor-Fatih Karagümrük (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Eryaman)

3 Mayıs Pazartesi:

16.00 Kasımpaşa-Alanyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Yeni Malatyaspor-Kayserispor (Yeni Malatya)

16.00 Başakşehir-Ankaragücü (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Gaziantep FK-Sivasspor (Kalyon)

19.00 Fenerbahçe-B.B.Erzurumspor (Ülker)