Süper Lig
Giriş Tarihi : 02-03-2021 18:41   Güncelleme : 02-03-2021 18:48

Süper Lig'in 30, 31, 32, 33 ve 34. hafta programı açıklandı

Süper Lig'in 30, 31, 32, 33 ve 34. hafta programı açıklandı

Spor Toto Süper Lig'in 30, 31, 32, 33 ve 34. haftaları programı açıklandı.

Süper Lig'de 5 haftalık maçların programı şöyle:

30. hafta

12 Mart Cuma:

19.00 -Beşiktaş ( Fatih Terim)

13 Mart Cumartesi:

13.30  Sivasspor-Fatih Karagümrük (Yeni 4 Eylül)

16.00  Rizespor- Hatayspor ( Didi)

16.00 Alanyaspor-Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00  Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

14 Mart Pazar:

13.30  Ankaragücü-Göztepe (Eryaman)

16.00 Gaziantep- Denizlispor (Kalyon)

16.00 B.B. Erzurumspor-Trabzonspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)

15 Mart Pazartesi:

19.00 Kasımpaşa- Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

31. hafta

19 Mart Cuma:

16.00 Fatih Karagümrük- Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Galatasaray- Rizespor (Türk Telekom)

20 Mart Cumartesi:

13.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Eryaman)

16.00 Yeni Malatyaspor-Gaziantep (Yeni Malatya)

16.00 Göztepe- Sivasspor (Gürsel Aksel)

19.00 Trabzonspor- Ankaragücü (Medical Park)

21 Mart Pazar:

13.30  Konyaspor-Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

13.30 Antalyaspor-B.B.Erzurumspor (Antalya)

16.00  Denizlispor- (Denizli Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Vodafone Park)

32. hafta

3 Nisan Cumartesi:

13.30  Kayserispor-Göztepe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00  Rizespor-Fatih Karagümrük ( Didi)

16.00  Sivasspor-Trabzonspor (Yeni 4 Eylül)

19.00  Hatayspor-Galatasaray (Antakya Atatürk)

4 Nisan Pazar:

13.30 B.B.Erzurumspor- Konyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00  Ankaragücü-Antalyaspor (Eryaman)

16.00 Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)

5 Nisan Pazartesi:

16.00 -Yeni Malatyaspor ( Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe- Denizlispor (Ülker)

33. hafta

6 Nisan Salı:

16.00 Göztepe- Rizespor (Gürsel Aksel)

16.00 Fatih Karagümrük- Hatayspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Trabzonspor- Kayserispor (Medical Park)

7 Nisan Çarşamba:

16.00 Gençlerbirliği-B.B. Erzurumspor (Eryaman)

16.00 Konyaspor-Ankaragücü (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Antalyaspor-Sivasspor (Antalya)

19.00 Beşiktaş-Alanyaspor (Vodafone Park)

8 Nisan Perşembe:

16.00 Denizlispor-Kasımpaşa (Denizli Atatürk)

16.00 Gaziantep- (Kalyon)

19.00 Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe (Yeni Malatya)

34. hafta

10 Nisan Cumartesi:

13.30  Hatayspor-Göztepe (Antakya Atatürk)

16.00  Rizespor-Trabzonspor ( Didi)

19.00 Galatasaray-Fatih Karagümrük (Türk Telekom)

11 Nisan Pazar:

13.30  Sivasspor- Konyaspor (Yeni 4 Eylül)

16.00  Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman)

16.00  Kayserispor-Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 B.B. Erzurumspor-Beşiktaş (Erzurum Kazım Karabekir)

12 Nisan Pazartesi:

16.00 Kasımpaşa-Yeni Malatyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Alanyaspor- Denizlispor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Fenerbahçe-Gaziantep (Ülker)