Güncel
Giriş Tarihi : 01-03-2021 12:12   Güncelleme : 01-03-2021 12:20

Smeg Markasına Genel Bakış

Smeg Markasına Genel Bakış

Teknolojinin hızla ilerlemesine istinaden insanların yaşamına birbiri ardına giren ürünler vardır. Bu ürünler farklı markalar tarafından üretiliyor. Gerek yerli gerek yabancı birçok marka bulunuyor. Özellikle dünya ölçeğinde beyaz eşya konusunda sıkı bir rekabet yaşanıyor. Nitekim dünyanın en önemli markalarından bir tanesi de Smeg isimli markadır. Kökleri 19. yüzyıl sonlarına dayanan bir İtalyan aileye ait bir markadır. Marka bir aile şirketi olarak altmış yılı aşkın bir süredir piyasada dünya çapında çok farklı beklentilere hitap eden ürünleri piyasaya sunuyor. Markanın tüm ürünlerinde tasarım öne çıkıyor. Firma yetkilileri de işlerini tutku ile yaptıklarını ifade ederek vizyoner bir yaklaşım sergiliyorlar.

Smeg Ürün Gamında Yer Alan Ürünler

Smeg markasının ürünlerine bakıldığında çok geniş kapsamda ürünler karşımıza çıkıyor. Ürünleri iki ana grup altında toplanıyor. Bunlar küçük ev aletleri ve büyük ev aletleridir. Büyük ev aletleri grubunda fırınlar, ankastreürünler, ocaklar, davlumbazlar, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, evyeler, buzdolabı, derin dondurucular, evyeler varken, küçük ev eşyalarında ise ekmek kızartma makineleri, su ısıtıcıları, mikser, blender, el blenderi, kahve makineleri, narenciye sıkacağı, meyve sebze presi, espresso makinesi, kahve öğütme makinesi, süt köpürtme makinesi gibi son derece özel ürünler vardır.

Hepsi üst düzey kalitede ve çevre dostu olan yenilikçi olan ürünlerdir. Siz de Smeg markalı ürünleri https://www.desibela.com/smeg adresinden güvenle ve size özel koşullar ile satın alabilirsiniz.