Voleybol
Giriş Tarihi : 21-02-2021 18:15   Güncelleme : 21-02-2021 18:18

Halkbank'ta seri devam ediyor

Halkbank'ta seri devam ediyor

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 28.haftasında Şanlıurfa’da oynanan karşılaşmada Halkbank, evsahibi Haliliye Belediye’yi 3-0 mağlup etti.

Aynı zamanda üst üste 11.galibiyete ulaşan başkentliler, sahadan 22.kez galibiyetle ayrılmış oldu ve 70 sıralama puanına ulaştı.

Halkbank’ta skora en fazla katkı yapan oyuncular 13’er sayı ile Efe Bayram ve Fernando Hernandez oldular.
Haliliye Belediye’de Bisset’nin 15 sayısı takımı için yeterli olmadı.

Halkbank, CEV Challenge Kupası yarı final maçında 24 Şubat’ta Milano ile Ankara’da karşılaşacak.

İyi oynayarak kazanıyoruz

Müsabakadan sonra konuşan milli oyuncu Gökhan Gökgöz her takıma kısmet olmayacak bir galibiyet serisi yakaladıklarını söyledi.

Galibiyet almanın önemli olduğunun altını çizen yıldız oyuncu, “Ama bu galibiyetleri üstün bir oyunla almak da çok önemli ki, biz bunu da başarıyoruz. Bugün de öyle oldu. Şimdi iki çok önemli maçımız var. İlki Challgene Kupası yarı finalindeki Milano maçı. İkincisi de lig etabının son sınavı Galatasaray mücadelesi. İkisinden de alnımızın akıyla çıkacak kudretimiz, inancımız var. Takım olarak özgüvenimiz tam. Hedeflerimize kenetlendik” dedi.

Salon: Yenice-Şanlıurfa
Hakemler: Tuncay Kandemir, Halit Cedit
Haliliye Belediye: Andrija Vilimanovic, Mortaza Sharifi, Bünyamin Aslan, Astengo Bisset, Enes Atlı, Samet İçmegiz (Metin Durmuş, Furkan Gök, Mehmet Bebek)
Halkbank ANKARA: Alexander Berger, Faik Samed Güneş, Fernando Hernandez, Efe Bayram, Oğuzhan Karasu, Aslan Ekşi (Volkan Döne, Caner Ergül, Fatih Eren, Brett Walsh, Gökhan Gökgöz, Ediz Kaan Fırıncıoğlu)
Setler: 18-25, 13-25, 19-25
Süre: 1.16 (29, 22, 25)