Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 20-02-2021 19:14   Güncelleme : 20-02-2021 19:21

Mehmet Altıparmak 'Ligde kalmak birinci hedefimiz'

Mehmet Altıparmak 'Ligde kalmak birinci hedefimiz'

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında maçı kaybettikleri için çok üzüntülü olduklarını belirtti.

Direkt rakiplerinden birine mağlup olduklarını ifade eden Altıparmak, "Bugün mağlubiyeti hiç hak etmedik. Oyun ve pozisyon olarak, maçın büyük bir bölümü üstünlüğümüzle geçti. Özellikle yediğimiz golden sonra Denizlispor tamamen kapandı. Sadece kontra ataklarla oynayan bir rakibimiz vardı. Biz oyunun özellikle ikinci yarısının tamamını tek kale oynadık. Çok net bir pozisyonumuz var. Onu atsak buradan galip de gelebilirdik" dedi. 

"BU LİGDE KALMAK BİZİM BİRİNCİ HEDEFİMİZ"

Takım olarak bir sistemlerinin belirlediklerini ve oyuncularına bunu aşılamaya çalıştıklarını aktaran Altıparmak, "Bugün de bunu uygulamaya çalıştık. Önde oynayan önde baskı yapan bir takım olmaya çalışıyoruz. Bunu uygularken bazı oyuncularımız katılım sağlarken bazıları hala katılım sağlayamadı. Bunun üzerine çok çalışacağız. Daha bitmiş bir şey yok. Oyuncularımız kazanmak için ellerinden gelen tüm mücadeleyi gösterdiler.

Bugün kaybettik ama yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu isteği arzuyu göstererek, üzerine koymamız gerekiyor. Daha fazla çalışacağız. Üzerine koyarak bu ligde kalmak bizim birinci hedefimiz. İnşallah bunu oyuncularımızla birlikte başaracağız" diye konuştu.