Fenerbahçe
Giriş Tarihi : 18-01-2021 21:52   Güncelleme : 18-01-2021 21:56

Bein Sports Fenerbahçe röportajlarını yayınlamadı. Nedeni?

Bein Sports Fenerbahçe röportajlarını yayınlamadı. Nedeni?

Fenerbahçe'nin Ankaragücü ile oynadığı maç öncesi  Sarı lacivertli takımda futbolcular ve teknik direktör Erol Bulut maç sonunda açıklamalar yaptı ancak beIN Sports, röportajları yayınlamadı.

Fenerbahçe yaptığı açıklamada, "Maç önü ve maç sonu röportajlarımız yayıncı kıruluş tarafından yayınlanmamıştır" denildi. 

Karşılaşmanın ardından Fenerbahçe'de Mame Thiam, Tisserand ve Filip Novak ile birlikte teknik direktör Erol Bulut; beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Ancak yayıncı kuruluş maçın ardından bu röportajları yayınlamadı.

Sarı lacivertli futbolcuların röportaj alanına 'Adil ve tarafsız yayıncılık' istiyoruz tişörtleriyle gitmesi dikkatlerden kaçmadı.

Yayıncı kuruluştan konuyla alakalı herhangi bir açıklama gelmedi.

Koç: "Sebebi de giydiğimiz tişörtler sanırım"

Öte yandan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç maç sonu yaptığı açıklamada, "Bizim yayıncı kuruluşla sıkıntımız yok, bizim sıkıntımız oraya çöreklenmiş Fenerbahçe'yle ilgili algı yapan yapıyla. Röportajlar yayınlanmadı, bunun sebebi de giydiğimiz tişörtler sanırım" dedi.

Yayıncı kuruluşa mesaj: "Adil olun"

Fenerbahçe, Süper Lig'in 19. haftasında Ülker Stadı’nda oynadığı Ankaragücü maçında maçta reklam panoları ile yayıncı kuruluşa mesaj gönderdi.

Sarı Kanarya'nın Ankaragücü maçında kale arkasındaki reklam panolarına "Rejiye ve yönetmene müdahale istemiyoruz" ve "Be fair (Adil olun)" yazıları yansıtıldı.