Güncel
Giriş Tarihi : 15-01-2021 17:03   Güncelleme : 15-01-2021 17:14

Tesettürde Gelin Konseptinin İlk Adımı Nişan Başı

Tesettürde Gelin Konseptinin İlk Adımı Nişan Başı

Her gelin adayının evliliğe giden yolda masal perisi gibi olma hayali vardır. Tesettür giyinen gelin adayları ilk olarak nişanda tesettür konseptinin şıklığını ortaya koyar. Nişan başı nişanlık kadar önemli bir tercihtir.

Modern gelin adayları özel tasarım hazır nişan başı modellerine yönelirken nişan başında kalite ve tasarım farkı öne çıkıyor. İncili nişan türbanları, şifon nişan türbanları, tül nişan türbanları, taçlı nişan türbanları en popüler modeller arasında yer alıyor. Hayalinizdeki nişan başlığını tesettür giyimde tasarımlarıyla fark yaratan kaliteli markada bulabilirsiniz.

Özel tasarım tesettür mayo ve nişan başlığı modellerinde Aişe Tesettür oldukça popüler bir tesettür giyim markası. Bu markanın özel tasarımlarını inceleyerek masal gibi bir nişan töreni için prensesler gibi görünebilirsiniz.

Tesettür Modasında Öne Çıkan Nişan Başı Modelleri

Zarafet tesettür giyimin nişan konseptlerinde öne çıkan unsurlardan biridir. Unutulmaz nişan törenlerinde kuğu gibi zarif gelin adayları görüyoruz. Bu estetiği yakalamak için özellikle nişan başı tasarımına dikkat etmek gerekiyor.

Taçlı modeller çok popüler olmakla birlikte taç detaylarında sadelik dikkat çekiyor. Pembe, uçuk mavi, pudra, somon gibi renkler en çok tercih edilen renklerden. Çiçekli pudra pembe nişan türbanları romantik ve zarif gelin adaylarının tercihi oluyor. Gipür detaylı tül tesettür nişan türbanı ve ince aksesuarlı nişan türbanı modelleri trend modeller arasında yer alıyor.

Modern gelin adayları nişan öncesi türban bağlama riskine girmek istemiyor. Bu nedenle de özel tasarlanmış nişan başı modellerini tercih ediyor.

Tesettür Nişan Başı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nişan kıyafet ve nişan türbanı uyumu birçok açıdan dikkat edilmesi gereken bir konudur. Sadece renk değil kumaş olara da iki parça uyumlu olmalıdır.

Saten kumaştan kıyafete saten kumaştan nişan türbanı tercih edilmelidir. Tül detaylı bir nişanlık giyiliyorsa tercih edilen nişan başı da tül detaylar taşımalıdır. Abartılı olmayan sade ve zarif modeller her zaman daha hoş bir etki yaratır.

Şal gösterişi stil detaylarında yakalamak her zaman daha doğru olacaktır. Tesettür nişanlık, abiye, türban modellerinde sade, zarif, şık ve rahat seçenekleri Aişe Tesettür ürünleri arasında bulabilirsiniz.