Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 08-01-2021 09:59   Güncelleme : 08-01-2021 10:06

Gençlerbirliği'nde Soner Dikmen ve Johansson iddialı konuştu

Gençlerbirliği'nde Soner Dikmen ve Johansson iddialı konuştu

Gençlerbirliği’nin başarılı oyuncuları Soner Dikmen ve Mattias Johansson, Galatasaray maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Soner Dikmen, iyi gidişlerinin sürdüğünü belirterek, "İyi gidişimiz sürüyor. Rize deplasmanından beraberlikle döndük. Bilindiği gibi Hatayaspor maçından da üç puan çıkardık. Şimdi Galatasaray maçına daha moralli gideceğiz. İster istemez kazandıkça özgüven artıyor, daha coşkulu oynuyoruz. İnşallah bu çıkışı daha ileriye taşıyacağız. Aslında şu an istenen yerde değiliz ama son haftalarda aldığımız puanlarla güzel bir çıkış yakaladık. Bu dört maçlık sürede de takımımızı istenen seviyeye çıkarmak istiyoruz." dedi.

Sakatlık ve test sonucu nedeniyle takımdan bir süre uzak kalan Mattias Johansson ise Galatasaray maçına güvenle gittiklerini söyledi:

Mattias Johansson "Sakatlığım ve COVID-19 testimin pozitif çıkmasından dolayı takımdan bir süre uzak kaldım. Takım iyi bir performans gösteriyor, Hatayspor karşısında da iyi bir performans ortaya koyduk. Aldığımız üç puandan dolayı son derece mutluyum.

Galatasaray deplasmanı Türkiye’deki en zor deplasmanlardan biri. Son zamanlarda iyi bir performans koyduğumuzdan dolayı, Galatasaray deplasmanına da güvenle gidiyoruz" dedi.