Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 13-12-2020 16:14   Güncelleme : 13-12-2020 16:18

Gençlerbirliği'nde Mustafa Kaplan galibiyeti kimlere armağan etti?

Gençlerbirliği'nde Mustafa Kaplan galibiyeti kimlere armağan etti?

B.B. Erzurumspor'u deplasmanda yenen Gençlerbirliği'nde teknik direktörü Mustafa Kaplan, "Kazandığımız içim mutluyuz. Ben bu galibiyeti taraftarlarımıza armağan ediyorum" dedi. 

Maçın başından, son dakikasına kadar sahada iş disiplininden kopmadan mücadele ettiklerini söyleyen Kaplan, "Attığımız bir golle de maçı kazandık. Hakemleri kutluyorum çok iyi bir maç yönettiler. Erzurumspor teknik kadrosunu ve futbolcularını da tebrik ediyorum. Oyunun geneline baktığımız zaman her iki takımda oyun oynamak istedi, kazanmak istedi. Bizim için çok önemli bir maçtı. Bıçak sırtı gibi bir maçtı kazandığımız için de mutluyuz. Başkanımızın bize çok büyük destekleri var bu maç ona bir armağanımız olsun.

Gençlerbirliği olarak hem genç oyuncularımızla hem de tecrübeli oyuncularımızla iyi bir karma yapıp daha iyi bir Gençlerbirliği yapmak istiyoruz. Önümüzde ki maçlara bakmak istiyoruz. Geçen hafta kazanmıştık, özgüvenimiz arttı, bu hafta da kazanınca özgüvenimiz daha da arttı. İşin içerisine genç oyuncularımızı da katarak Gençlerbirliği çıtasını iyice yükseltmek istiyoruz" şeklinde konuştu.