Süper Lig
Giriş Tarihi : 11-12-2020 13:03   Güncelleme : 11-12-2020 13:10

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Süper Lig

11 Aralık Cuma

19.00 Kasımpaşa-Denizlispor (Recep Tayyip Erdoğan)

12 Aralık Cumartesi

13.30 Hatayspor-Fatih Karagümrük (Antakya Atatürk)

16.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Rizespor-Göztepe (Çaykur Didi)

19.00 Ankaragücü-Konyaspor (Eryaman)

19.00 Fenerbahçe-Yeni Malatyaspor (Ülker)

13 Aralık Pazar:

13.30 B.B. Erzurumspor-Gençlerbirliği (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Başakşehir-Gaziantep FK (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)

14 Aralık Pazartesi:

19.00 Sivasspor-Antalyaspor (Yeni 4 Eylül)

TFF 1. Lig

12 Aralık Cumartesi:

16.00 Balıkesirspor-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Bursaspor-Samsunspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

13 Aralık Pazar:

13.30 Altınordu-Akhisarspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

13.30 BBoluspor-Hastanesi Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Adanaspor-Altay (5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Tuzlaspor-Keçiörengücü (Vefa)

19.00 Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

14 Aralık Pazartesi:

16.00 Menemenspor-İstanbulspor (Menemen İlçe)

19.00 Ankaraspor-Ümraniyespor (Osmanlı)

Misli.com 2. Lig

Beyaz Grup

12 Aralık Cumartesi

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Afyonspor (Ortahisar Yavuz Selim)

13 Aralık Pazar:

13.00 Sancaktepe FK-Ankara Demirspor (15 Temmuz)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ergene Velimeşespor (Diyarbakır)

13.00 Kahramanmaraşspor-Niğde Anadolu FK (12 Şubat)

13.00 24 Erzincanspor-İnegölspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Şanlıurfaspor-Kocaelispor (Şanlıurfa GAP)

13.00 Uşakspor-Çorum FK (Uşak 1 Eylül)

13.00 Hacettepe-Manisa FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.00 Zonguldak Kömürspor-Sarıyer (Devrek İlçe)

Kırmızı Grup

13 Aralık Pazar:

12.00 Vanspor FK-Turgutluspor (Van Atatürk)

13.00 Pazarspor-Kardemir Karabükspor (Pazar İlçe)

13.00 Sakaryaspor-Serik Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.00 Karacabey Belediyespor-Bayburt Öİ (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.00 Bodrumspor-Elazığspor (Bodrum İlçe)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Pendikspor (Kırşehir Ahi)

13.00 Mamak FK-Sivas Belediyespor (Çubuk İlçe)

13.00 Eyüpspor-1922 Konyaspor (Eyüp)

13.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)