Keçiörengücü
Giriş Tarihi : 03-12-2020 18:29   Güncelleme : 03-12-2020 18:32

Keçiörengücü'nde Arb Manaj iddialı konuştu

Keçiörengücü'nde Arb Manaj iddialı konuştu

Keçiörengücü futbolcusu Arb Manaj, “Gelecek adına ilk hedefim Keçiörengücü ile Süper Lig’e çıkmak” dedi.

Başkent ekibinde son haftaların attığı gollerle dikkatleri üzerine çeken formda ismi Arb Manaj, kulübün Youtube kanalına açıklamalarda bulundu.

Attığı gollerle takıma katkı sağladığı için mutlu olduğunu belirten Kosovalı futbolcu Manaj, “Buraya geldiğim için çok mutluyum. Ankara’da çok güzel bir şekilde karşılandım. Başkandan, hocalarımdan kısacası herkesten çok ciddi destek aldım. Bu konuda çok mutluyum. Bu duruma ek olarak gollerime de başladım. Umarım böyle devam eder. Keçiörengücü’nde olmaktan gayet memnunum. Gol attığım için mutluyum. Takıma bu şekilde bir şeyler katabildiğimi düşünüyorum.  Kendi hedeflerim var. Takımın hedefleri var. Umarım bir şekilde aynı yolda yürüyüp hep birlikte istediğimiz hedeflere ulaşabiliriz.” ifadelerini kullandı.

Takımın hedeflerine ulaşması benim bireysel hedeflerime ulaşmamadan daha önemli

Gelecek adına hedeflerinden bahseden Keçiörengücü’nün genç forveti Manaj, “Bireysel olarak attığım goller tabi ki kariyerime oldukça katkı sağlıyor. Ama buna ek olarak attığım gollerle takımın hedeflerine ulaşmasına yardım etmeye çalışıyorum. Bu açıdan takımın hedeflerine ulaşması benim bireysel hedeflerime ulaşmamadan daha önemli. Gelecek adına ilk hedefim Keçiörengücü ile Süper Lig’e çıkmak. Keçiörengücü ile Süper Lig’ e çıktıktan sonra tabii ki yine iyi performans gösterip sonrasında Avrupa’ya gidebilirim. 5 büyük lig neden olmasın. Benim için bu bir hedef.” şeklinde konuştu.

Onları mutlu etmek için her şeyi sahada ortaya koyacağız

Son olarak taraftara mesaj yollayan Arb Manaj, “Taraftarlarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bunu yapacağıma da söz veriyorum. Taraftarımız bizi takip etsinler ve desteklesinler. Bizde onları mutlu etmek için her şeyi sahada ortaya koyacağız.” dedi.