Spor Ekranı
Giriş Tarihi : 29-11-2020 09:31   Güncelleme : 29-11-2020 09:34

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

29 Kasım 2020 Pazar günü televizyonda hangi spor programları var?

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

13:30 | Bandırmaspor - Balıkesirspor | beIN SPORTS MAX HD 2

13:30 | BB Erzurumspor - Antalyaspor | beIN SPORTS HD 1

13:30 | Keçiörengücü - Adana Demirspor | beIN SPORTS MAX HD 1

14:30 | Lazio - Udinese | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

15:00 | Lyon - Reims | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

15:00 | Nottingham Forest - Swansea City | Nesine.com, beIN CONNECT

16:00 | Eskişehirspor - Altınordu | beIN SPORTS MAX HD 2

16:00 | Kasımpaşa - Gençlerbirliği | beIN SPORTS MAX HD 1

16:00 | Alanyaspor - Konyaspor | beIN SPORTS HD 2

16:00 | Barcelona - Osasuna | Nesine.com, Spor Smart

16:00 | Panathinaikos - Panaitolikos | Nesine.com

16:00 | Jablonec - Bohemians 1905 | Nesine.com

16:00 | Albacete - Tenerife | Nesine.com

16:30 | Groningen - Willem II | Nesine.com

16:30 | Rubin Kazan - CSKA Moscow | Nesine.com

16:30 | Feyenoord - Utrecht | Nesine.com

16:30 | Wolfsberger AC - SV Ried | Nesine.com

16:30 | Östersunds FK - Göteborg | Nesine.com

16:30 | Helsingborg - Falkenbergs FF | Nesine.com

16:30 | LASK - Rheindorf Altach | Nesine.com

17:00 | Southampton - Man United | S Sport

17:00 | Celtic - Ross County | Nesine.com

17:00 | Netherlands - Turkey | NTV

17:00 | Hobro - Hvidovre | Nesine.com

17:00 | Milan - Fiorentina | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

17:00 | Metz - Brest | Nesine.com, beIN CONNECT

17:00 | Monaco - Nimes | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

17:00 | Lens - Angers | Nesine.com, beIN CONNECT

17:00 | Lorient - Montpellier | Nesine.com, beIN CONNECT 

17:00 | Bologna - Crotone | Nesine.com, beIN CONNECT 

17:00 | Raków Częstochowa - Warta Poznań | Nesine.com

17:00 | Reggiana - Cremonese | Nesine.com

17:30 | Bayer Leverkusen - Hertha Berlin | Nesine.com, S Sport 2

18:00 | Gil Vicente - Rio Ave | Nesine.com

18:15 | Lamia - PAOK | Nesine.com

18:15 | Getafe - Athletic Bilbao | Nesine.com, Spor Smart

18:45 | Heracles - AZ Alkmaar | Nesine.com

19:00 | Samsunspor - Tuzlaspor | beIN SPORTS MAX HD 1

19:00 | Rapid Viyana - Austria Wien | Nesine.com

19:00 | Spartak Moscow - Rotor Volgograd | Nesine.com

19:00 | Nice - Dijon | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

19:00 | Fenerbahçe - Beşiktaş | beIN SPORTS HD 1

19:05 | Rijeka - Osijek | Nesine.com

19:30 | IK Brage - AFC Eskilstuna | Nesine.com

19:30 | Hacken - Örebro | Nesine.com

19:30 | Chelsea - Tottenham | S Sport

19:30 | Mjallby - Djurgarden | Nesine.com

19:30 | IK Sirius - Elfsborg | Nesine.com

19:30 | Legia Varşova - Piast Gliwice | Nesine.com

20:00 | Sandefjord - Odds | Nesine.com

20:00 | Mainz 05 - Hoffenheim | Nesine.com, S Sport 2

20:00 | Cagliari - Spezia | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

20:30 | Celta Vigo - Granada | Nesine.com, Spor Smart

22:00 | PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam | Nesine.com

22:15 | Arsenal - Wolverhampton | S Sport

22:45 | Napoli - Roma | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

23:00 | Real Sociedad - Villarreal | Nesine.com, Spor Smart

23:00 | Saint-Etienne - Lille | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4