Spor Ekranı
Giriş Tarihi : 28-11-2020 10:20   Güncelleme : 28-11-2020 10:22

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

28 Kasım 2020 Cumartesi günü televizyonda hangi spor programları var?

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

13:30 Gaziantep FK - Y.Malatyaspor - Bein Sports 1

13:30 Ümraniyespor - Menemenspor - TRT Spor HD

14:00 Elazığ Öİ - Mersin BB - TBF TV Youtube

14:00 Formula 1 Bahreyn GP Antrenman Turları - S Sport 2

15:00 Ziraat Bankası - Arkas - TRT Spor 2

15:00  TFL Altekma - Galatasaray - TVF Voleybol TV Youtube

15:00 OGM Orman - Botaş - TBF TV Youtube

15:30 Reading - Bristol City - Bein Sports 2

15:30 Brighton - Liverpool - S Sport Plus

15:30 Mert Grup Sigorta - Anadolu Voleybol - TVF Voleybol TV Youtube

16:00 Akhisarspor - Ankaraspor - TRT Avaz

16:00 İstanbulspor - Giresunspor - TRT Spor HD

16:00 Başakşehir - Denizlispor - Bein Sports 1

16:00 Elche - Cadiz - Spor Smart

16:00 Kayseri Basket - Canik Bld. - TBF TV Youtube

16:00 Düzce Bld. - Samsunspor - TBF TV Youtube

16:30 Fenerbahçe - Çiftlikköy Bld. - TVF Voleybol TV Youtube

16:30 Gemlik Basket - Kocaeli Basket - TBF TV Youtube

17:00 İTÜ - Bornova Bld. - TBF TV Youtube

17:00 Nesibe Aydın - Çankaya Üni. - TBF TV Youtube

17:00 Grenoble - Paris FC - Bein Sports 4

17:00 Toulouse - Niort - Bein Sports beIN Connect

17:00 Sassuolo - Inter - Bein Sports 3

17:00 Formula 1 Bahreyn GP Sıralama Turları - Spor Smart Kanal 82

17:30 Bilgem Gençlik - Eryaman Gençlik - TVF Voleybol TV Youtube

17:30 İzmirspor - Büyükçekmece VA - TVF Voleybol TV Youtube

17:30 B.Dortmund - Köln - S Sport Plus

17:30 Stuttgart - Bayern Münih - S Sport 2

18:00 Kalecik Bld. - Antalyaspor - TVF Voleybol TV Youtube

18:00 Manchester City - Burnley - S Sport Plus

18:00 Sheffield W. - Stoke - Bein Sports 2

18:00 Yalovaspor - Manisa BB - TBF TV Youtube

18:15 Valencia - Atletico Madrid - D Smart Youtube

18:30 Eczacıbaşı - Ünsped Spor - TVF Voleybol TV Youtube

19:00 Rizespor - Galatasaray - Bein Sports 1

19:00 Altay - Bursaspor - TRT Spor HD

19:00 Marsilya - Nantes - Bein Sports 4

20:00 Benevento - Juventus - Bein Sports 3

20:30 Monchengladbach - Schalke 04 - S Sport 2

20:30 Everton - Leeds United - S Sport Plus

20:30 Huesca - Sevilla - Spor Smart

20:45 FC Emmen - Ajax - Tivibu Spor 2