Güncel
Giriş Tarihi : 27-11-2020 16:12   Güncelleme : 27-11-2020 16:12

Bluz

Bluz

Her tarza ve her kombine rahatlıkla uyum sağlayan bluz modellerimiz ile aradığınız ve tarzınıza en uygun olan modelleri bulabilirsiniz. Günlük olarak kullanabileceğiniz modellerin yanı sıra iş hayatınızda ya da özel günlerinizde tercih edebileceğiniz modeller ile de geniş ürün çeşitliliğimiz vardır. Hakim yakalı, gömlek yakalı ve yakasız gibi birçok modellerin yanı sıra farklı renk, beden ve desen seçeneklerine erişmeniz de mümkündür. 

Kaliteli Kumaş ve Beden Seçenekleri

Markamıza ait olan bluz modelleri yelpazesinde farklı kumaş ve desnelerde modeller yer alır. Modeller arasında kalite düzeyi yüksek olan kalın ve kışlık bluzler ya da mevsimlik ince ve triko modeller buluabilirsiniz. Modellerimiz şık olduğu kadar aynı zamanda kaliteli kumaş özelliğine sahiptir. 

Modellerimiz arasından her bedene uygun modeller bulabilirsiniz. Sıfır beden kadınların olduğu ibi büyük beden kadınların da güzel giyinmek hakkıdır. Bu nedenle de bedeniniz ne olursa olsun size en uygun bedende ve en yakışan modeli bulabilirsiniz. Modellerimiz içerisinde XS beden modeller bulabileceğiniz gibi büyük bedenler için 3XL bedenli modeller de bulabilirsiniz. 

Kaliteli ve Tarz Tasarım Bluz Modelleri

Bluz modellerimizin kumaşları teninize zarar vermeyen ve alerji yapmayan sağlıklı, güvenli ve kalite düzeyi yüksek kumaşlardır. Kaliteli kumaşlardan üretilen modellerimiz aynı zamanda en tarz tasarımlar ile üretilmiştir. Farklı yaka modelleri ile kısa kollu ya da uzun kollu modeller bulabileceğiniz gibi aynı zamanda uzun, bel hizası ya da göbek hizası bluz modelleri bulmanız oldukça kolaydır. 
Siz de tüm bluz ürünler için https://www.peraclub.com/bluz-modelleri adresine girebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.