Reklam
Giriş Tarihi : 27-11-2020 10:01   Güncelleme : 27-11-2020 10:10

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek

Program şöyle:

Süper Lig

27 Kasım Cuma

19.30 Ankaragücü-Trabzonspor (Eryaman)

28 Kasım Cumartesi

13.30 Gaziantep FK-Yeni Malatyaspor (Kalyon)

16.00 Başakşehir-Denizlispor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi)

29 Kasım Pazar:

13.30 B.B.Erzurumspor-Antalyaspor (Kazım Karabekir)

16.00 Alanyaspor-Konyaspor (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

30 Kasım Pazartesi:

19.30 Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)

19.30 Kayserispor-F.Karagümrük (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

TFF 1. Lig

28 Kasım Cumartesi

13.30 Ümraniyespor-Menemenspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Akhisarspor-Ankaraspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Altay-Bursaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

29 Kasım Pazar:

13.30 Keçiörengücü-Adana Demirspor (Aktepe)

13.30 Bandırmaspor-Balıkesirspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Eskişehirspor-Altınordu (Yeni Eskişehir)

19.00 Samsunspor-Tuzlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

30 Kasım Pazartesi:

18.00 Adanaspor-Beypiliç Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) ???????

Misli com 2. Lig

Beyaz Grup

29 Kasım Pazar:

13.00 Manisa FK-Hekimoğlu Trabzon (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.00 Çorum FK-24 Erzincanspor (Çorum Şehir)

13.00 Kocaelispor-Kahramanmaraşspor (Kocaeli)

13.00 Afyonspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zafer)

13.00 Niğde Anadolu FK-Ankara Demirspor (Niğde 5 Şubat)

13.00 Zonguldak Kömürspor-Hacettepe (Devrek İlçe)

13.00 Gümüşhanespor-Uşakspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Sarıyer-Şanlıurfaspor (Yusuf Ziya Öniş)

Kırmızı Grup

29 Kasım Pazar:

13.00 Elazığspor-Pazarspor (Elazığ Doğukent)

13.00 Bayburt Özel İdare-Vanspor FK (Bayburt Genç Osman)

13.00 Serik Belediyespor-Kırklarelispor (Serik İsmail Oğan)

13.00 Karabükspor-Tarsus İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Turgutluspor-Eyüpspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Etimesgut Belediyespor-1922 Konyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.00 Kırşehir Belediye-Bodrumspor (Kırşehir Ahi)

13.00 Mamak FK-Karacabey Belediyespor (Çubuk İlçe)

13.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)

13.00 Sivas Belediyespor-GMG Kastamonuspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

Misli.com 3. Lig

1. Grup

28 Kasım Cumartesi

12.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bucaspor 1928 (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

12.00 Ofspor-Payasspor (Of İlçe)

13.00 Nevşehir Belediyespor-Artvin Hopaspor (Nevşehir Gazi)

13.00 Kızılcabölükspor-1877 Alemdağspor (Kızılcabölük Semt)

13.00 Çankaya FK-Manisaspor (Ankara OSTİM)

13.00 Fatsa Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Fatsa İlçe)

13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Belediye Derincespor (Edirne 25 Kasım)

13.00 Antalya Kemerspor-Diyarbekirspor (Kemer İlçe)

2. Grup

27 Kasım Cuma

13.00 Mardin Fosfatspor-Fethiyespor (Mardin 21 Kasım)

13.00 Tokatspor-Tekirdağspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

28 Kasım Cumartesi

13.00 Kahta 02-Ceyhanspor (Kahta İlçe)

13.00 İskenderun FK-Yomraspor (Payas İlçe)

13.00 Belediye Kütahyaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Dumlupınar)

13.00 Halide Edip Adıvarspor-Karaman Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.00 Ağrı 1970-Yozgatspor 1959 (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Darıca Gençlerbirliği (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

3. Grup

28 Kasım Cumartesi

13.00 Gölcükspor-Esenler Erokspor (Gölcük Şehir)

13.00 Elazığ Karakoçan FK-Isparta 32 (Elazığ Doğukent)

13.00 Yalovaspor-Erbaaspor (Yalova Atatürk)

13.00 Cizrespor-Osmaniye FK (Cizre Hamit Özalp)

13.00 Çatalcaspor-Altındağspor (Tepecik Şenol Güneş)

13.00 Arhavispor-Şile Yıldızspor (Arhavi İlçe)

13.00 Çarşambaspor-İçel İdmanyurdu (Çarşamba İlçe)

13.00 Somaspor-Batman Petrolspor (Soma Atatürk)

4. Grup

29 Kasım Pazar:

13.00 52 Orduspor-Düzcespor (19 Eylül)

13.00 Sultanbeyli Belediyespor-Alanya Kestelspor (Sultanbeyli Gölet Futbol)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Kelkit İlçe)

13.00 68 Aksaray Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Dağılgan)

13.00 Bergama Belediyespor-Bayrampaşa (Bergama 14 Eylül)

13.00 Modafen-Siirt İl Özel İdare (Alemdağ)

13.00 Kırıkkale Büyük Anadolu-Silivrispor (Başpınar)

13.00 Muğlaspor-Adıyaman 1954 (Muğla Atatürk)