Ankaragücü
Giriş Tarihi : 16-11-2020 17:45   Güncelleme : 16-11-2020 17:52

Ankaragücü'nden Yenimahalle Belediyesi'ne ziyaret

Ankaragücü'nden Yenimahalle Belediyesi'ne ziyaret

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert ve yönetim kurulu üyeleri, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.

Fatih Mert, Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar’a Ankaragücü'ne gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, “Ankaragücümüz şehrimiz için önemli bir değer. Bu değeri yaşatmak, hak ettiği noktalara taşıyabilmek adına gerekli gayreti gösteriyoruz. Takımımız da kendisine yakışan saha sonuçlarını alacaktır. Galibiyetler için mücadele edeceğiz. Takımımıza güveniyoruz. ” dedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Fatih Mert ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar, ” Şehrimizin en önemli değerlerinden olan Ankaragücü’ne sahip çıkmak hepimizin görevidir. Ankaragücü’ne bugüne kadar nasıl destek olduysak,destek olmayı sürdüreceğiz. Ankaragücü için söz verdiğimiz tesisi de en kısa zamanda tamamlayacak ve merhum taraftarlar Mert Turgut Çakır ile Eren Açıkgöz’ün ismini vereceğiz” dedi.

Yapılan ziyaretin sonunda Fatih Mert, Fethi Yaşar‘a, Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran ve Yaşar Neslihanoğlu’na isimlerinin yazılı olduğu Ankaragücü forması hediye etti.