Güncel
Giriş Tarihi : 07-11-2020 09:25   Güncelleme : 07-11-2020 09:31

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

7 Kasım 2020 Cumartesi günü televizyonda hangi spor programları var?

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

13:30 | Spor Toto 1. Lig | Bandırmaspor - Giresunspor | TRT Spor HD / Bein Sports Max 2      

13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Tuzlaspor | TRT Avaz / Bein Sports Max 1      

13:30 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Antalyaspor | Bein Sports 2        

15:00 | Almanya Bundesliga 2 | Hannover 96 - Erzgebirge Aue | S Sport 2 / S Sport Plus      

15:30 | İngiltere Premier Lig | Everton - Manchester Utd | Idman TV / S Sport / S Sport Plus    

16:00 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Göztepe | Bein Sports 2        

16:00 | Spor Toto Süper Lig | Alanyaspor - Trabzonspor | Bein Sports 1        

16:00 | İspanya La Liga | Huesca - Eibar | Spor Smart / Varzish Sport      

17:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Sampdoria | Bein Sports 3        

17:30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - Freiburg | S Sport Plus / S Sport 2      

17:30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - E.Frankfurt | A Spor        

18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Leeds United | S Sport Plus        

18:15 | İspanya La Liga | Barcelona - Real Betis | S Sport Plus / Spor Smart 

19:00 | Spor Toto 1. Lig | Ankaraspor - Bursaspor | TRT Spor HD / Bein Sports Max 1      

19:00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Konyaspor | Bein Sports 1        

19:00 | Fransa Ligue 1 | Bordeaux - Montpellier | Bein Sports 4        

20:00 | İtalya Serie A | Benevento - Spezia | Bein Sports 3        

20:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - Bayern Münih | S Sport Plus / S Sport 2 

20:30 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Sheffield Utd | Idman TV / S Sport / S Sport Plus    

20:30 | İspanya La Liga | Sevilla - Osasuna | Smart Spor HD / Spor Smart      

22:45 | İtalya Serie A | Parma - Fiorentina | Bein Sports 3        

22:45 | Belçika Pro League | St.Truiden - Genk | Tivibu Spor 2        

23:00 | Fransa Ligue 1 | Paris Saint Germain - Rennes | Bein Sports 4        

23:00 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Fulham | S Sport Plus        

23:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Cadiz | S Sport Plus / Spor Smart 

23:00 | İspanya La Liga 2 | Espanyol - Lugo | La Liga 123 Youtube        

23:30 | Portekiz Liga NOS | Guimaraes - Sporting Lisbon | S Sport 2 / S Sport Plus     

BASKETBOL

15:00 | Basketbol 1. Ligi | Manisa BB - Mamak Bld. | TBF TV Youtube        

15:00 | Basketbol 1. Ligi | Bornova Bld. - Düzce Bld. | TBF TV Youtube        

15:15 | Basketbol Süper Ligi | Fethiye Bld. - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2 / TRT Spor 2      

17:00 | Basketbol 1. Ligi | Konyaspor - Gemlik Basket | TBF TV Youtube        

17:30 | Basketbol Süper Ligi | OGM Orman - Petkimspor | Tivibu Spor 2        

20:00 | Basketbol Süper Ligi | Bursaspor - Türk Telekom | Tivibu Spor 2        

22:45 | İspanya Basketbol Ligi | Baskonia - Bilbao Basket | Spor Smart Kanal 82     

VOLEYBOL

12:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Çankırı Birlikspor | TVF Voleybol TV Youtube        

16:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Çengelköy - Eczacıbaşı | TVF Voleybol TV Youtube        

16:30 | TVF Erkekler 1. Lig | Ziraat Bankası - Melikgazi Bld. | TVF Voleybol TV Youtube        

18:30 | TVF Erkekler 2. Lig | SGK - Sungurlu Bld. | TVF Voleybol TV Youtube        

18:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Kartal Anadolu - Bizimkent | TVF Voleybol TV Youtube        

19:30 | TVF Sultanlar Ligi | Galatasaray HDIS - Karayolları | TRT Spor 2

HENTBOL

15:00 | Hentbol Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Rusya - Ukrayna | EHF TV        

18:00 | Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Rostov - Esbjerg | EHF TV        

18:00 | Hentbol Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Finlandiya - Danimarka | EHF TV        

18:00 | Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Ferencvaros - Bietigheim | EHF TV        

20:00 | Hentbol Kadınlar Şampiyonlar Ligi | RK Krim - CSM Bucuresti | EHF TV        

20:30 | Hentbol Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri | İsviçre - Kuzey Makedonya | EHF TV