Güncel
Giriş Tarihi : 01-11-2020 10:07   Güncelleme : 01-11-2020 10:09

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

Spor ekranı...Hangi maç hangi kanalda?

1 Kasım 2020 Pazar günü televizyonda hangi spor programları var?

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

13:00 | Fethiye Belediye Basketbol Kulübü - Beşiktaş Sompo Sigorta | Tivibu Spor 2

13:30 | Keçiörengücü - İstanbulspor | beIN SPORTS MAX HD 1

13:30 | Rizespor - Kayserispor | beIN SPORTS HD 1

14:30 | Udinese - Milan | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

14:30 | BC MoraBanc Andorra - Basket Zaragoza | Spor Smart 2

15:00 | Saint-Etienne - Montpellier | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

15:00 | Aston Villa - Southampton | S Sport

15:00 | Kilmarnock - Rangers | Nesine.com, Tivibu Spor

15:15 | Gaziantep Basketbol - OGM Orman Spor Kulübü | Tivibu Spor 2

15:30 | Anderlecht - Antwerp | Nesine.com, TİVİBU SPOR 4

16:00 | Konyaspor - İstanbul Başakşehir | beIN SPORTS HD 1

16:00 | Eskişehirspor - Akhisarspor | beIN SPORTS MAX HD 1

16:00 | Real Betis - Elche | Nesine.com, Sport Smart

16:30 | Emmen - Feyenoord | Nesine.com, TİVİBU SPOR 3

17:00 | Reims - RC Strasbourg | Nesine.com, beIN CONNECT

17:00 | Torino - Lazio | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

17:00 | Spezia - Juventus | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

17:00 | Nimes - Metz | Nesine.com, beIN CONNECT

17:00 | Dijon - Lorient | Nesine.com, beIN CONNECT

17:00 | Angers - Nice | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 2

17:00 | Newcastle Utd - Everton | S Sport

17:30 | Türk Telekom Basketbol Kulübü - Pınar Karşıyaka Spor Kulübü | Tivibu Spor 2

17:30 | Freiburg - Bayer Leverkusen | Nesine.com, S Sport 2

18:00 | Celta Vigo - Real Sociedad | Nesine.com, Sport Smart

18:45 | PSV Eindhoven - ADO Den Haag | Nesine.com, TİVİBU SPOR 3

19:00 | Monaco - Bordeaux | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

19:00 | Beşiktaş - Yeni Malatyaspor | beIN SPORTS HD 1

19:00 | Adana Demirspor - Samsunspor | beIN SPORTS MAX HD 1

19:30 | Man United - Arsenal | S Sport

20:00 | Anadolu Efes Spor Kulübü - Arel Üniversitesi | Tivibu Spor 2

20:00 | Hertha Berlin - Wolfsburg | Nesine.com, S Sport 2

20:00 | Roma - Fiorentina | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

20:00 | Napoli - Sassuolo | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 2

20:30 | Granada - Levante | Nesine.com, Sport Smart

20:30 | Valencia Basket - Real Madrid Baloncesto | Spor Smart 2

22:00 | AZ Alkmaar - RKC Waalwijk | Nesine.com, TİVİBU SPOR 3

22:15 | Tottenham - Brighton & Hove Albion | S Sport

22:45 | Sampdoria - Genoa | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

23:00 | Lille - Lyon | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

23:00 | Valencia - Getafe | Nesine.com, Sport Smart