Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 29-10-2020 10:42   Güncelleme : 29-10-2020 10:56

Cafer Aydın'dan sert Mustafa Kaplan tepkisi

Cafer Aydın'dan sert Mustafa Kaplan tepkisi

Gençlerbirliği ve Ankaragücü'nde yıllarca forma giyen ve iki kulüp tarihinde de derin izler bırakan Cafer Aydın Gençlerbirliği sportif direktörü Mustafa Kaplan'a sert tepki gösterdi.

Gençlerbirliği ve Ankaragücü yöneticilerini anlamakta zorlandığını ifade eden Cafer Aydın, "Mustafa Kaplan'ın özelliği nedir ki bir Gençlerbirliği'nden geliyor. Bir, Ankaragücü'ne gidiyor. Ankaragücü'nden ayrılıyor, Gençlerbirliği'ne dönüyor" dedi.

Gençlerbirliği altyapısına 6 yaşında girdiğini ve her yaş grubunda oynadığını söyleyen Cafer Aydın, "Gençlerbirliği'nde kaptanlığa kadar yükseldim. Ankaragücü'nde forma giydim. Ben Ankaralıyım. İki kulübe de hizmet etmekten mutlu oldum. Ama Mustafa Kaplan hangi kulübe giderse o kulüpten soğuyorum" ifadesini kullandı.

Gençlerbirliği'nde Aykut Akalın ve Mehmet Gür'ün de Mustafa Kaplan'ın abisi olduğunu iddia eden Cafer Aydın, "Abileri Mustafa kaplan'ı boş bırakmıyor. Hemen iş buluyor. Sanki Gençlerbirliği camiasında bu göreve layık birileri yok. Mustafa Kaplan Gençlerbirliği camiasına hiç yakışmıyor" diye konuştu.

Gençlerbirliği ve Ankaragücü yöneticilerine seslenen Cafer Aydın, artık iki kulübün de bu insandan kurtulması gerektiğini sözlerine ekledi.