Güncel
Giriş Tarihi : 18-10-2020 09:42   Güncelleme : 18-10-2020 09:46

Spor ekranı

Spor ekranı

18 Ekim 2020 Pazar günü televizyonda hangi spor programları var?  

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

13:00 | Anadolu Efes - Bahçeşehir Koleji | Nesine.com

13:00 | Dinamo Sassari - Bologna | Nesine.com

13:00 | Frontale - Nagoya Grampus | Nesine.com

13:00 | Alcorcon - Ponferradina | Nesine.com

13:00 | Steelers - Ulsan Hyundai | Nesine.com

13:00 | Eibar - Osasuna | Nesine.com

13:15 | Feyenoord - Sparta Rotterdam | Nesine.com

13:30 | Ankaraspor - Giresunspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1

13:30 | Bologna - Sassuolo | beIN Sports 3, Nesine.com

13:30 | Wisla Plock - Slask | Nesine.com

14:00 | Preston - Cardiff | beIN Sports Max 2, Nesine.com

14:00 | Olimpik - Vorskla | Nesine.com

14:00 | Strasbourg - Lyon | beIN Sports 4, Nesine.com

14:00 | Arsenal Tula - Ural | Nesine.com

14:00 | Volgograd - Tambov | Nesine.com

14:00 | Sheffield United - Fulham | S Sport

14:30 | Erzgebirge Aue - Heidenheim | Nesine.com

14:30 | Zulte Waregem - Antwerp | Tivibu Spor, Nesine.com

14:30 | Fortuna Düsseldorf - Regensburg | Nesine.com

14:30 | Würzburg - Holstein Kiel | Nesine.com

14:30 | Paderborn - Hannover 96 | Nesine.com

14:35 | Shenhua - Shanghai SIPG | Nesine.com

15:00 | Athletic Bilbao - Levante | Nesine.com

15:15 | Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko | Nesine.com

15:30 | Den Haag - Vitesse | Nesine.com

15:30 | Ajax - Heerenveen | Nesine.com

16:00 | Karagümrük - Kasımpaşa | beIN Sports 1

16:00 | Monaco - Montpellier | beIN Sports 4, Nesine.com

16:00 | Antalyaspor - Gaziantep FK | beIN Sports 2

16:00 | Nantes - Brest | beIN Connect, Nesine.com

16:00 | Torino - Cagliari | beIN Sports Max 2, Nesine.com

16:00 | Boluspor - Tuzlaspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1

16:00 | Spezia - Fiorentina | beIN Sports 3, Nesine.com

16:00 | Angers - Metz | beIN Connect, Nesine.com

16:00 | Crystal Palace - Brighton | S Sport

16:30 | Köln - Frankfurt | S Sport 2, Nesine.com

16:30 | CSKA Moskova - Dinamo Moskova | Nesine.com

17:00 | Zürih - Basel | Nesine.com

17:00 | Villarreal - Valencia | Nesine.com

17:00 | Vallecano - Espanyol | Nesine.com

17:30 | Türk Telekom - Büyükçekmece | Nesine.com

17:30 | Fenerbahçe Öznur Kablo - ÇBK Yenişehir | Tivibu Spor

17:45 | Zwolle - PSV Eindhoven | Nesine.com

18:00 | Saint Etienne - Nice | beIN Sports 4, Nesine.com

18:30 | Olimpia Milano - Virtus Roma | Nesine.com

18:30 | Tottenham - West Ham United | S Sport

18:30 | AIK - Göteborg | Nesine.com

19:00 | Bursaspor - Balıkesirspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1

19:00 | Schalke - Union Berlin | S Sport 2, Nesine.com

19:00 | Udinese - Parma | beIN Sports 3, Nesine.com

19:00 | Göztepe - Fenerbahçe | beIN Sports 1

19:15 | Genk - Charleroi | Tivibu Spor 4, Nesine.com

19:15 | Zaragoza - Mallorca | Nesine.com

19:30 | Huesca - Valladolid | Nesine.com

19:30 | Alaves - Elche | Nesine.com

19:30 | Baskonia - Barcelona | Nesine.com

20:00 | Beşiktaş - OGM Ormanspor | Tivibu Spor, Nesine.com

20:30 | AEK - PAOK | Nesine.com

21:00 | Bilbao Basket - Real Madrid | Nesine.com

21:15 | Leicester City - Aston Villa | S Sport

21:30 | Anderlecht - OH Leuven | Nesine.com

21:45 | Roma - Benevento | beIN Sports 4, Nesine.com

22:00 | Lille - Lens | beIN Sports 3, Nesine.com

22:00 | Real Betis - Real Sociedad | NEsine.com

22:00 | Rio Ave - Benfica | Nesine.com

22:00 | Corinthians - Flamengo | Nesine.com