Ankaraspor
Giriş Tarihi : 07-10-2020 21:47   Güncelleme : 07-10-2020 21:50

Ankaraspor'da oryantasyon için çift antrenman yaptı

Ankaraspor'da oryantasyon için çift antrenman yaptı

Ankaraspor, günü çift antrenmanla tamamladı. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı fırsat bilen başkent ekibi, takıma yeni katılan oyuncuların oryantasyon sürecini hızlandırmak adına çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

Çalışmalara U19 Milli Takım kadrosunda yer alan Doğukan Efe, Fatih Kızılkaya ve tedavisi devam eden Eric Ayuk katılmadı.

Başkent ekibi günün ilk antrenmanına sahada yapılan ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlarken, antrenmanı fitness salonunda 8 ayrı istasyonda yapılan kuvvet çalışmasıyla sonlandırdı. Takıma yeni katılan; Mbilla, Mbamba, Levent Gülen, Bernard, Mustafa Batuhan Altıntaş ve Milos ise takımdan ayrı dayanıklılık koşusu yaptı.

Ankaraspor akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanına ise ısınma koşusuyla başladı. Koordinasyon ağırlıklı çalışmayla devam eden antrenmanda daha sonra 5’e 2 top kapma oyununa geçildi. Antrenmanın ikinci bölümünde 4 ayrı takım halinde dönüşümlü olarak dar alanda oyun oynayan başkent ekibi, 3 takım halinde dönüşümlü olarak dar alanda oynanan çift kale maç ve interval koşuyla antrenmanı tamamladı.