Süper Lig
Giriş Tarihi : 04-10-2020 22:00   Güncelleme : 04-10-2020 22:06

Futbolda günün sonuçları

Futbolda günün sonuçları

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanan maçlarla devam etti.

Alınan sonuçlar şöyle:

Süper Lig:

Denizlispor-Konyaspor: 0-0

Alanyaspor-Hatayspor: 6-0

Beşiktaş-Gençlerbirliği: 0-1

Kasımpaşa-Galatasaray: 1-0

TFF 1.Lig:

Eskişehirspor-Ümraniyespor: 1-1

Balıkesirspor-Menemenspor: 2-1

Samsunspor-Akhisarspor: 1-0

Adana Demirspor-Adanaspor: 0-0

Misli.com 2. Lig:

Beyaz Grup

Niğde Anadolu FK-Gümüşhanespor: 1-0

Ankara Demirspor-Hacettepe: 1-0

Sancaktepe FK-Uşakspor: 1-1

Ergene Velimeşespor-Zonguldak Kömürspor: 1-1

İnegölspor-Sarıyer: 1-1

Kocaelispor-Çorum FK: 3-0

Afyonspor-Manisa FK: 0-4

Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor: 2-1

Kahramanmaraşspor-Hekimoğlu Trabzon: 0-0

Kırmızı Grup:

1922 Konyaspor-Bodrumspor: 2-0

Vanspor FK-Sivas Belediyespor: 1-0

Tarsus İdmanyurdu-Sakaryaspor: 1-1

Serik Belediyespor-Bayburt Özel İdare: 4-1

Kardemir Karabükspor-Elazığspor: 1-3

Etimesgut Belediyespor-Mamak FK: 1-1

GMG Kastamonuspor-Kırşehir Belediyespor: 0-1

Turgutluspor-Pendikspor: 2-1

Kırklarelispor-Pazarspor: 4-0

Eyüpspor-Karacabey Belediyespor: 0-2

Misli.com 3. Lig:

1. Grup:

Artvin Hopaspor-Ofspor: 0-2

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Fatsa Belediyespor: 0-1

Nevşehir Belediyespor-Kemerspor 2003: 2-1

Kızılcabölükspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 4-2

Manisaspor-Arnavutköy Belediyespor: 1-1

1877 Alemdağspor-Diyarbekirspor: 0-3

Bucaspor 1928-Belediye Derincespor: 1-0

2. Grup:

Yomraspor-Tekirdağspor: 1-1

Kahta 02 Spor-Nazilli Belediyespor: 1-2

Mardin Fosfatspor-Çengelköy: 0-1

Ceyhanspor-Darıca Gençlerbirliği: 2-1

Büyükçekmece Tepecikspor-Karaman Belediyespor: 2-1

Belediye Kütahyaspor-Tokatspor: 1-1

Fethiyespor-Yozgatspor 1959: 3-0

3. Grup:

Osmaniyespor-Altındağspor: 1-0

Erbaaspor-Şile Yıldızspor: 0-0

Esenler Erokspor-Batman Petrolspor: 0-1

Elazığ Karakoçan FK-Somaspor: 1-1

Cizrespor-Arhavispor: 0-2

Yalovaspor-Çarşambaspor: 0-0

Gölcükspor-Karşıyaka: 1-2

Isparta 32 Spor-İçel İdmanyurdu: 0-0

4. Grup:

Karbel Karaköprü Belediyespor-Bayrampaşa: 0-7

52 Orduspor-Kozanspor: 2-2

1954 Kelkit Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 3-1

68 Aksaray Belediyespor-Modafen: 3-1

Alanya Kestelspor-Silivrispor: 2-1

Düzcespor-Adıyaman 1954 Spor: 1-1

Bursa Yıldırımspor-Siirt İl Özel İdare: 3-0

Sultanbeyli Belediyespor-Muğlaspor: 1-1