Güncel
Giriş Tarihi : 03-10-2020 09:11   Güncelleme : 03-10-2020 09:14

Spor ekranı

Spor ekranı

3 Ekim 2020 Cumartesi günü televizyonda hangi spor programları var?  

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

13:30 | Yeni Malatyaspor - Antalyaspor | beIN Sports 1

14:00 | Tuzlaspor - Bursaspor | TRT Spor

14:00 | Keçiörengücü - Altay | TRT Avaz

14:00 | Valladolid - Eibar | Spor Smart

14:00 | Jahn Regensburg - Karlsruhe | Nesine.com

14:00 | Hannover 96 - Braunschweig | S Sport 2

14:00 | Heidenheim - Paderborn | Nesine.com

14:30 | Norwich City - Derby County | beIN Sports 4

14:30 | Chelsea - Crystal Palace | S Sport

15:15 | Chievo - Salernitana | Nesine.com

16:00 | BB Erzurumspor - Çaykur Rizespor | beIN Sports 2

16:00 | Başakşehir - Göztepe | beIN Sports 1

16:00 | Toulouse - Troyes | beIN Sports MAX 2

16:00 | Sassuolo - Crotone | beIN Sports 3

16:30 | Caen - Amiens | beIN Sports

16:30 | Giresunspor - Boluspor | TRT Spor

16:30 | Ural - CSKA Moskova | Nesine.com

16:30 | Köln - Borussia Mönchengladbach | S Sport Plus

16:30 | Stuttgart - Bayer Leverkusen | A Spor

16:30 | Eintracht Frankfurt - Hoffenheim | Nesine.com

16:30 | Borussia Dortmund - Freiburg | S Sport 2

16:30 | Werder Bremen - Arminia Bielefeld | Nesine.com

17:00 | Atletico Madrid - Villarreal | Spor Smart

17:00 | Reading - Watford | beIN Sports 4

17:00 | Everton - Brighton | S Sport

17:15 | Waasland Beveren - Genk | Nesine.com

17:15 | Ascoli - Lecce | Nesine.com

17:15 | Empoli - Monza | Nesine.com

17:15 | Reggina - Pescara | Nesine.com

17:15 | Spal - Cosenza | Nesine.com

17:15 | Venezia - Frosinone | Nesine.com

17:15 | Vicenza - Pordenone | Nesine.com

17:15 | Virtus Entella - Reggiana | Nesine.com

18:00 | Lens - St. Etienne | beIN Sports MAX 2

19:00 | Fenerbahçe - Fatih Karagümrük | beIN Sports 1

19:00 | Spartak Moskova - Zenit | Nesine.com

19:00 | Altınordu - Ankaraspor | TRT Spor

19:30 | Real Sociedad - Getafe | Spor Smart

19:30 | Elche - Huesca | Spor Smart

19:30 | Leuven - Zulte Waregem | Nesine.com

19:30 | Leeds United - Manchester City | S Sport

19:30 | Leipzig - Schalke 04 | S Sport 2

19:30 | KAS Eupen - Cercle Brugge | Nesine.com

20:30 | Porto - Maritimo | Nesine.com

21:45 | St. Truiden - Kortrijk | Nesine.com

21:45 | Udinese - Roma | beIN Sports 3

22:00 | Valencia - Real Betis | Spor Smart

22:00 | Newcastle United - Burnley | S Sport

22:00 | Nice - Nantes | beIN Sports 4

23:00 | Tondela - Braga | Nesine.com