Güncel
Giriş Tarihi : 28-09-2020 18:17   Güncelleme : 28-09-2020 18:21

Zümrüt

Zümrüt

Doğal taşlar içerisinde en büyüleyici renklerde birine sahip olan zümrüt farklı takı tasarımlarında yer alarak kadınların güzelliklerine güzellik katmaktadır. Yemyeşil rengi ile özellikle kolye tasarımlarının vazgeçilmez taşı olan zümrütler kadınların zarif boyunlarını çok daha dikkat çekici bir hale getirmektedir. Özellikle davetlerde şık elbiselerinizi tamamlamak için tercih edebileceğiniz kolyeniz ile tüm gözler üzerinizde olacaktır.

Kadınların ince zevkleri göz önünde tutularak yapılmış olan tasarımlarda zümrüt taşlara çoğu zaman pırlantalar eşlik etmektedir. Pırlanta ışıltısı ile çok daha göz kamaştırıcı olan bu kolyeler ilk görüşte hayranlık yaratacak güzelliktedir

Zümrüt Kolye Modelleri

Takılar söz konusu olduğu zaman naiflikler her zaman ön planda olmaktadır. Çünkü kadınların kullanacağı bu özel zümrüt kolye modelleri boyunlarda tüm güzelliği toplaya bilmelidir. Kolye koleksiyonlarında en çok tercih edilenlerden olan zümrüt kolyelerde farklı seçenekleriniz bulunmaktadır. Özellikle taşın kesimi ile alakalı olarak baget, oval, yuvarlak gibi beğeninize hitap edecek bir model mutlaka bulacaksınız. Çok daha fazla seçenek için https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-zumrut-kolye adresini ziyaret ederek tüm ürünleri çok daha yakından inceleyebilirsiniz.