Güncel
Giriş Tarihi : 28-09-2020 17:25   Güncelleme : 28-09-2020 17:33

Bioderma Atoderm Nedir?

Bioderma Atoderm Nedir?

Bioderma'nın her cilt tipine uygun olarak geliştirdiği ürünleri ile cildinizin her türlü sorununa çözüm bulabilirsiniz. Bu ürünlerin en çok rağbet göreni ise bioderma atoderm serisi, çok kuru ciltlerin atopiğe olan eğilimi ile savaşan bu ürünü tedavinize ek olarak kullanarak cildinizdeki, kaşıntı, pul pul dökülme ve kuruluğa bağlı gerginlikten kısa sürede kurtulabilirsiniz. Kısa süreli kullanımda bile etkin sonuçlar veren her bölge için ayrı ayrı üretilmiş bioderma atoderm serisi ile nemli bakımlı ve genç bir cildiniz olur.

Bioderma Atoderm Ürünleri Nelerdir?

Kaşıntı hissinin giderilmesine yardımcı yoğun nemlendirici etkili, Bioderma Atoderm cream, Kuru ciltler için özel olarak hazırlanan cilt temizleme jeli Bioderma Atoderm İntensive Gel Moussant temizleyici jel çok tercih edilenlerdir. Aynı zamanda kuru ciltler için duş jeli Bioderma Atoderm Shower Gel, cildi temizlerken nemlendiren vücut yıkama duş yağı Bioderma Atoderm Shower Oil gibi birçok çeşidi ile size özel çözümler sunar.

Bioderma Atoderm Bakım Kremleri Bebeklerde Kullanılır Mı?

Bioderma atoderm ürünlerini bebekleriniz ve çocuklarınızın cilt problemlerini çözmede kullanabilirsiniz. Şiddetli cilt kuruluğu olan atopiğe eğilimli bebeklerde egzamaya karşı yatıştırıcı ürünleriyle bebeklerinizin cildini koruma altına alabilirsiniz. Tüm Bioderma Atoderm ürünlerini https://www.kozmela.com/bioderma-atoderm adresinde bulabilirsiniz.