Süper Lig
Giriş Tarihi : 26-09-2020 15:56   Güncelleme : 26-09-2020 21:08

Futbolda toplu sonuçlar

Futbolda toplu sonuçlar

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanan maçlarla devam etti.

Alınan sonuçlar şöyle:

Süper Lig:

Kayserispor-B.B. Erzurumspor: 1-3

Hatayspor-Kasımpaşa: 1-0

Göztepe-Gaziantep FK: 2-2

Trabzonspor-Yeni Malatyaspor: 3-1

TFF 1.Lig:

Ümraniyespor-İstanbulspor: 1-3

 Bursaspor-Giresunspor: 1-2

Akhisarspor-Balıkesirspor: 2-0

Misli.com 2. Lig

Beyaz Grup

24 Erzincanspor-Kahramanmaraşspor: 2-1

Şanlıurfaspor-Sancaktepe FK: 0-8

Gümüşhanespor-İnegölspor: 1-0

Hacettepe-Ergene Velimeşespor: 2-1

Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu FK: 2-1

Sarıyer-Afyonspor: 1-1

Uşakspor-Ankara Demirspor: 3-1

Manisa FK-Kocaelispor: 6-1

Kırmızı Grup

Elazığspor-Serik Belediyespor: 1-1

Vanspor FK-Kırklarelispor: 0-0

Pazarspor-Tarsus İdmanyurdu: 1-3 

Kırşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Ertelendi)

Mamak FK-Turgutluspor: 0-1

Pendikspor-Kardemir Karabükspor: 4-0

Sakaryaspor-Eyüpspor: 1-1

Karacabey Belediyespor-1922 Konyaspor: 1-0 

Bodrumspor-GMG Kastamonuspor: 4-1

Misli.com 3. Lig

1. Grup

Fatsa Belediyespor-Kızılcabölükspor: 2-0

Ofspor-1877 Alemdağspor: 1-1

Kemerspor 2003-Artvin Hopaspor: 1-2

Payasspor-Arnavutköy Belediyespor: 0-1

Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Nevşehir Belediyespor: 2-1

Belediye Derincespor-Manisaspor: 1-0

Diyarbekirspor-Bucaspor 1928: 1-2

2. Grup

Tokatspor-İskenderun FK: 1-1

Ağrı 1970 Spor-Mardin Fosfatspor (Ertelendi)

Yozgatspor 1959 FK-Yomraspor: 1-2

Tekirdağspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 2-0

Halide Edip Adıvarspor-Belediye Kütahyaspor: 2-1

Çengelköy-Kahta 02 Spor: 2-1

Nazilli Belediyespor-Ceyhan Spor: 6-0

Darıca Gençlerbirliği-Fethiyespor: 2-1

3. Grup

Arhavispor-Yalovaspor: 2-2

Çarşambaspor-Elazığ Karakoçan FK: 1-1

Batman Petrolspor-Isparta 32 Spor: 3-1

Somaspor-Gölcükspor: 1-0

Şile Yıldızspor-Osmaniyespor FK: 2-1

İçel İdmanyurdu-Erbaaspor: 3-0

4. Grup

Adıyaman 1954 Spor-Alanya Kestelspor: 1-1

Kozan Spor FK-Düzcespor: 0-1

Kırıkkale Büyük Anadolu-Sultanbeyli Belediyespor: 2-0

Muğlaspor-52 Orduspor FK: 0-1

Bergama Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor: 0-0

Modafen-1954 Kelkit Belediyespor 1-0

Silivrispor-Bursa Yıldırımspor: 0-2