Güncel
Giriş Tarihi : 20-09-2020 07:59   Güncelleme : 20-09-2020 08:01

Spor ekranı

Spor ekranı

20 Eylül 2020 Pazar günü televizyonda hangi spor programları var?  

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

12:00 | Spor Haftasonu | TRT Spor

13:30 | Parma - Napoli | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

13:30 | BB Erzurumspor - Sivasspor | beIN SPORTS HD 1

14:00 | Southampton - Tottenham | S Sport

14:00 | Ankara Keçiörengücü - Ankaraspor | TRT Spor, beIN SPORTS MAX HD 1

14:00 | Nice - Paris Saint-Germain | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

14:30 | Zulte Waregem - Club Brugge | Nesine.com, TİVİBU Spor

15:30 | Feyenoord - Twente | Nesine.com, TİVİBU Spor 2

16:00 | Montpellier - Angers | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

16:00 | Newcastle Utd vs Brighton & Hove Albion | S Sport

16:00 | Brest - Lorient | Nesine.com, beIN CONNECT

16:00 | Metz - Reims | Nesine.com, beIN CONNECT

16:00 | Genoa - Crotone | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

16:00 | RC Strasbourg - Dijon | Nesine.com, beIN CONNECT

16:00 | Kasımpaşa - Çaykur Rizespor | beIN SPORTS HD 1

16:30 | İstanbulspor - Altay | TRT Spor, beIN SPORTS MAX HD 1

16:30 | RB Leipzig vs Mainz 05 | Nesine.com, S Sport 2

17:00 | Huesca - Cadiz | Nesine.com, Spor Smart

17:45 | Ajax - RKC Waalwijk | Nesine.com, TİVİBU Spor 2

18:00 | Anadolu Efes - Galatasaray | TRT Spor 2

18:00 | Nantes vs Saint-Etienne | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

18:30 | Baskonia - Valencia Basket | Spor Smart

18:30 | Chelsea - Liverpool | S Sport

19:00 | Skorbord | A Spor

19:00 | Başakşehir - Galatasaray | beIN SPORTS HD 1

19:00 | Gaziantep FK - Karagümrük | beIN SPORTS HD 2

19:00 | Sassuolo - Cagliari | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

19:00 | Wolfsburg - Bayer Leverkusen | Nesine.com, S Sport 2

19:00 | Giresunspor - Menemenspor | TRT Spor, beIN SPORTS MAX HD 1

19:30 | Real Betis - Valladolid | Nesine.com, Spor Smart

19:30 | Granada - Deportivo Alaves | Nesine.com, Spor Smart 2

20:55 | %100 Futbol | NTV

21:00 | Fenerbahçe Beko - Darrüşafaka | TRT Spor 2

21:00 | Takım Oyunu | A Spor

21:00 | Stadyum | TRT Spor

21:00 | Leicester City - Burnley | S Sport

21:45 | Juventus - Sampdoria | Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

22:00 | Real Sociedad - Real Madrid | Nesine.com, Spor Smart

22:00 | Marsilya - Lille | Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

23:00 | Kontra | Haber Global

23:00 | Beyaz Futbol | Beyaz TV

23:30 | Son Sayfa Transfer | A Spor