Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 19-09-2020 17:42   Güncelleme : 19-09-2020 17:47

Gençlerbirliği'nden taraftarlar sert suçlama 'Görevi Kötüye kullanma'

Gençlerbirliği'nden taraftarlar sert suçlama 'Görevi Kötüye kullanma'

Gençlerbirliği'nden dün başkan Murat Cavcav ile taraftarlar arasında yapılan toplantıda konuşulanların basına sürdürülmesine yönetimden sert tepki geldi.

Toplantının içeriğinin basına sızdırılmasına "Subjektif değerlendirmelerle metinleştirmek iyi niyeti suistimal; içeriği, eksik ve subjektif değerlendirmelerle basına servis etmek de görevi kötüye kullanmaktır" denildi.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

Başkanımız Murat Cavcav ve yönetim kurulu üyelerimiz, gelen talep doğrultusunda 18 Eylül 2020 tarihinde taraftarımızla bir araya geldi.

Toplantı karşılıklı fikir alışverişi şeklinde ve centilmenlik çerçevesinde geçti. Taraftarımız görüşlerini ifade etti, başkanımız Murat Cavcav da cevaplarını verdi.

Sonrasında ise görüşmede yer alan taraftarlarımızın Gençlerbirlikli centilmenliğine, akademik ve iş kariyerlerine yakıştıramadığımız subjektif değerlendirmelerle kurgulanan bir metin basına servis edildi.
Başkanımızın, taraftarımızla yaptığı samimi toplantının içeriğini subjektif değerlendirmelerle metinleştirmek iyi niyeti suistimal; içeriği, eksik ve subjektif değerlendirmelerle basına servis etmek de görevi kötüye kullanmaktır.

Yasal yollara başvurma hakkımız saklıdır.

Gençlerbirliği Spor Kulübü