Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 12-09-2020 16:39   Güncelleme : 12-09-2020 16:40

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav 'Gençliğin isyanı'ndan umutlu

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav 'Gençliğin isyanı'ndan umutlu

Gençlerbirliği'nde bugün yayına başlayan kulübün e-dergisine konuşan başkan Murat Cavcav "Beratlar, Ardalar, Rahmetullahlar, Gökhanlar bu sene “Gençliğin İsyanı” ile hem onlara güvenen bizi, hem de onları umutla bekleyen taraftarımızı mutlu edecek" dedi.

Taraftarların en küçük haberi bile ilgi ile takip ettiklerini bildiklerini bu nedenle de e-dergiyi çıkarmaya başladıklarını ifade eden Cavcav'ın dergideki yazısı özetle şöyle:

Sezonu BİZ ANKARA’YIZ! BİZ GENÇLERBİRLİĞİ’YİZ! sloganıyla açıyoruz. Forma tanıtım videomuzda da dediğimiz gibi biz formamızda Ankaralı çocukların hayalini taşıyoruz. Bu sene hem tecrübeli oyuncularımız, hem kalitesiyle bize güç katacak yabancı oyuncularımıza ek olarak Ankaralı çocukların umudu ve gücüyle sahada olacağız.

Beratlar, Ardalar, Rahmetullahlar, Gökhanlar bu sene “Gençliğin İsyanı” ile hem onlara güvenen bizi, hem de onları umutla bekleyen taraftarımızı mutlu edecek.  Biz gençlere güvenmekten vazgeçmeyeceğiz!

Yolumuz uzun olacak, uzun bir lig maratonuna başlayacağız.

Ama bu uzun yolu kat etmek için hem gücümüz hem de gençliğimizin enerjisi var.

Statlarda yan yana gelemesek de sizlerin duyguları, destekleri, “Haydi Gençler” sesi de hep bizimle olacak.

Taraftar Murat Cavcav’ın Gençlerbirliği’ni sizden daha farklı sevmediğini, Kulüp Başkanı Murat Cavcav’ın da bu kulübün geleceği için sizden daha fazla uykusuz geceler geçirdiğini bilmeniz benim için çok önemli.
Birlikte olduğumuzda kazanamayacağımız, çeviremeyeceğimiz hiçbir maçın olmadığına inanıyorum"