TFF 2.Lig
Giriş Tarihi : 27-08-2020 17:47   Güncelleme : 27-08-2020 17:50

TFF 2.Lig ve TFF 3.Lig'de gruplar belirlendi

TFF 2.Lig ve TFF 3.Lig'de gruplar belirlendi

Türkiye Futbol Federasyonu, 2020-2021 sezonunda TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yer alacak takımları, bugün yapılan kura çekimiyle belirledi. 2. Lig Beyaz Grup ve Kırmızı Grup'un yanı sıra 3. Lig'deki 4 grup belli oldu.

2020-2021 sezonunda TFF 2. Lig; Beyaz ve Kırmızı Grup olarak iki gruba ayrılırken, Kırmızı Grup'ta 20, Beyaz Grup'ta 19 takım yer alacak. TFF 3. Lig'de ise müsabakalar 2, 3 ve 4. Grup'ta 17, 1. Grup'ta ise 16 takımla oynanacak.

TFF 2. ve 3. Lig'de maçlara 19 Eylül'de başlanacak.

Gerçekleşen kura çekimi sonrasında gruplar şu şekilde belirlendi:

TFF 2. Lig Beyaz Grup

Afyonspor

Amed Sportif

24 Erzincanspor

Ankara Demirspor

Çorum FK

Ergene Velimeşespor

Gümüşhanespor

Hacettepespor

Hekimoğlu Trabzon

İnegölspor

Kahramanmaraşspor

Kocaelispor

Manisa FK

Niğde Anadolu FK

Sancaktepe FK

Sarıyer

Şanlıurfaspor

Uşakspor

Zonguldak Kömürspor

TFF 2. Lig Kırmızı Grup

1922 Konyaspor

Başkent Akademi FK

Bayburt Özel İdare

Bodrumspor

Elazığspor

Etimesgut Bld.

Eyüpspor

Kastamonuspor

Karacabey Bld.

Kardemir Karabük

Kırklarelispor

Kırşehir Bld.

Pazarspor

Pendikspor

Sakaryaspor

Serik Bld.

Sivas Bld.

Tarsus İdman Yurdu

Turgutluspor

Vanspor FK

TFF 3. Lig 1. Grup

1877 Alemdağspor

1928 Bucaspor

Arnavutköy Bld.

Artvin Hopaspor

Belediye Derincespor

Çankaya FK

Diyarbakır FK

Edirnespor

Fatsa Bld.

Kemerspor 2003

Kızılcabölükspor

Malatya Yeşilyurt Bld.

Manisaspor

Nevşehir Bld.

Ofspor

Payasspor

TFF 3. Lig 2. Grup

Ağrı 1970

Belediye Kütahyaspor

Büyükçekmece Tepecikspor

Ceyhanspor

Çengelköy

Darıca GB

Erzinspor

Fethiyespor

Halide Edip Adıvarspor

Kahta 02

Karaman Bld.

Mardin BŞB Başakspor

Nazilli Bld.

Tekirdağspor

Tokatspor

Yomraspor

Yozgatspor 1959

TFF 3. Lig 3. Grup

Altındağspor

Arhavispor

Batman Petrol

Cizrespor

Çarşambaspor

Çatalcaspor

Elazığ Karakoçan

Erbaaspor

Esenler Erokspor

Gölcükspor

Isparta 32 Spor

İçel İdman Yurdu

Karşıyaka

Osmaniyespor

Somaspor

Şile Yıldızspor

Yalovaspor

TFF 3. Lig 4. Grup

1954 Kelkit Bld.

52 Orduspor

68 Aksaray Bld.

Adıyaman 1954

Bayrampaşa

Bergama Bld.

Bursa Yıldırımspor

Düzcespor

Karbel Karaköprü Bld.

Kestelspor

Kırıkkale Büyük Anadolu

Kozanspor

Modafen

Muğlaspor

Siirt İl Özel İdare

Silivrispor

Sultanbeyli Bld.