Güncel
Giriş Tarihi : 27-08-2020 08:26   Güncelleme : 27-08-2020 08:28

Spor ekranı

Spor ekranı

27 Ağustos 2020 Perşembe günü televizyonda hangi spor programları var?  

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta? 

13:00 | Shijiazhuang Ever Bright v Beijing Guoan | Nesine.com

15:00 | Qingdao Huanghai v Hebei China Fortune | Nesine.com

17:00 | Ordabasy Shymkent v Botosani | Nesine.com

17:00 | Ventspils v Dinamo-Auto | Nesine.com

17:30 | Nomme JK Kalju v Mura | Nesine.com

17:30 | Teuta Durres v Beitar Jerusalem | Nesine.com

18:00 | Dinamo Minsk v Piast Gliwice| Nesine.com

19:00 | Apollon Limassol v Saburtalo | Nesine.com

19:00 | Bodo / Glimt v Kauno Zalgiris | Nesine.com

19:00 | KFUM Oslo v Stjordals-Blink | Nesine.com

19:00 | Sandnes Ulf v Raufoss | Nesine.com

19:00 | Sogndal v Oygarden | Nesine.com

19:00 | Ullensaker / Kisa v Kongsvinger | Nesine.com

19:00 | Asane v Grorud IL | Nesine.com

19:00 | Jerv v Ranheim | Nesine.com

19:00 | Lilleström v Strommen | Nesine.com

19:00 | Sumqayıt v Shkendija 79 | Nesine.com

19:30 | Olimpija Ljubljana v Vikingur Reykjavik | Nesine.com

19:30 | HamKam v Tromsö| Nesine.com

19:30 | MOL Fehervar v Bohemians | Nesine.com

20:00 | AGF Aarhus v Honka | Nesine.com

20:00 | Vaduz v Hibernians FC | Nesine.com

20:00 | Lokomotiv Tbilisi v Universitatea Craiova | Nesine.com

20:00 | Rosenborg v Breidablik | Nesine.com

20:00 | Malmö FF v Cracovia Krakow | Nesine.com

20:00 | Zalgiris Vilnius v Paide Linnameeskond | Nesine.com

20:00 | Keşla FK v KF Laçi | Nesine.com

20:00 | CSKA Sofia v Sirens | Nesine.com

20:00 | Gjilani v APOEL Nicosia | Nesine.com

20:00 | FH Hafnarfjordur v Dunajska Streda | Nesine.com

20:45 | Hapoel Beer Sheva v Dinamo Batumi | Nesine.com

21:00 | Zrinjski Mostar v Differdange 03 | Nesine.com

21:00 | Petrocub v Backa Topola | Nesine.com

21:00 | Kukesi v Slavia Sofia | Nesine.com

21:00 | Valletta v Bala Town | Nesine.com

21:00 | B36 Torshavn v FC Levadia Tallinn | Nesine.com

21:15 | Servette v Ruzomberok | Nesine.com

21:30 | FCSB v Shirak | Nesine.com

21:45 | Motherwell v Glentoran FC | Nesine.com

21:45 | Maribor v Coleraine FC | Nesine.com

22:00 | Lech Poznan v Valmiera / BSS | Nesine.com

22:00 | Partizan Belgrade v Rigas Skola | Nesine.com

22:00 | Budapest Honved v Inter Turku | Nesine.com

23:30 | General Diaz v Sol De America | Nesine.com