Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 03-08-2020 18:05   Güncelleme : 03-08-2020 18:23

Murat Cavcav'dan flaş Mert Nobre açıklaması

Murat Cavcav'dan flaş Mert Nobre açıklaması

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, teknik direktörlüğe Mert Nobre'nin getirilmesini ile ilgili "Futbolculuğu gibi uzun ömürlü ve başarılı bir teknik direktörlük kariyeri olacağına eminim" dedi.

Yazılı bir açıklama yapan Murat Cavcav Mert Nobre'nin, bir sezon Gençlerbirliği giymesine rağmen lider kişiliği ve karakteriyle takıma oyunculuğunun çok daha fazlasını kattığını ve şampiyonlukta önemli pay sahibi isimlerden biri olduğunu belirterek, "Mert Nobre’nin ideallerini, hayallerini biliyoruz. Yaptığımız görüşmede de buna bir kez daha şahit olduk" dedi.

Cavcav'ın açıklamaları şöyle:

"Futbolculuğu gibi uzun ömürlü ve başarılı bir teknik direktörlük kariyeri olacağına eminim. Camiamıza yakışan, genç isimlere örnek olabilecek tecrübeli isimlere de rehberlik edebilecek bir kariyere sahip. 
Gençlerbirliği, altyapısından oyuncuları Türk futboluna kazandırdığı gibi genç teknik adamları da futbola kazandırdı. Mert Nobre de bunun yeni örneği olacak. Kendisine güvenimiz tam. 

Nobre, duruşuyla yapacaklarıyla taraftarlarımızın gönlünü kısa sürede alacaktır. Taraftarımızdan ricam desteklerini takımımızdan ve hocamızdan eksik etmesinler, el birliğiyle başarılı günlerimiz için ilk adımlarımızı yeni teknik direktörümüzle birlikte atalım.

Hamza Hamzaoğlu ve ekibine de kulübümüze yapmış olduğu katkılar için ayrıca teşekkür ediyorum. Oturduk, anlaşamadık ve dostça yollarımızı ayırdık. Kendilerine başarılar diliyorum.
Bu sezon Süper Lig’e yükselen yeni takımlar ile Süper Lig’de mücadele edecek tüm takımlara da sağlıklı bir sezon diliyorum.”