Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 20-07-2020 00:26   Güncelleme : 20-07-2020 00:29

Hamza Hamzaoğlu 'G.Birliği'nin Süper Lig'de devam etmesi sevindirici'

Hamza Hamzaoğlu 'G.Birliği'nin Süper Lig'de devam etmesi sevindirici'

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu Sivasspor'u galibiyetinden dolayı tebrik etti.
Hamza hamzaoğlu maç için ise şunları söyledi; 

"Biz de bugün buraya puan ya da bir galibiyet almak için geldik. Aslında maça çok iyi başlamadık ama kötü de değildik. Fakat bir penaltı golü ile geri düştük. Ondan sonra eşitliği yakalamak için çaba gösterdik fakat maçı kaybettik. Sezona baktığımızda çok zor bir sezonu geride bıraktık. Daha 1 hafta olmasına karşın, bizim açımızdan bakıyorum. Bir hafta kala ligde kalmayı garantiledik, diğer maçların sonuçlarına bakarak. İsterdik ki keşke kendimiz iyi bir sonuç alsak ve diğer maçlara bakmasaydık ama futbolda bunlar da var. 

Gençlerbirliği adına sevindirici, bir hafta kala yine bu ligde devam ediyor olması. Çok zor bir süreçten geldik çünkü, çok aşağılardan geldik. Pandemi belki dünyada ilk kez, belki bir daha yaşanıp yaşanmayacağı meçhul, böyle bir süreci yaşadık. Çok sakatlıklar yaşandı. Bütün kulüpler yaşadı. Herkes zor günler geçirdi. Bu zorluklara rağmen bir hafta kala ligde kalmak mutluluk verici. 

Genç oyuncularımız için de bir şanstı belki bu. Onları da hem yetiştirmeye, hem geliştirmeye çalıştık gelecek yıllar için. İnşallah önümüzdeki sezon çok daha doğru adımlar atarak, inşallah daha yukarıları hedefleyen bir Gençlerbirliği olmaya çalışacağız. Hayırlı olsun. Önümüzde bir hafta daha var, ciddi bir şekilde oynanması gereken. 

Başakşehir'i de tebrik ediyorum. Okan hocayı tebrik ediyorum. Hak ettikleri bir şampiyonlukla bugün maçı tamamladılar. Önümüzdeki hafta da artık ligden düşenler yavaş yavaş kendini gösterecek. Onlara da buradan şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İnşallah önümüzdeki sezona herkes en iyi şekilde hazırlanır. Çünkü zaman da ksıa olacak."