Antalyaspor
Giriş Tarihi : 20-07-2020 00:09   Güncelleme : 20-07-2020 00:12

Tamer Tuna 'Üzüntü varken sevinç olmaz'

Tamer Tuna 'Üzüntü varken sevinç olmaz'

Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna Ankaragücü maçı sonrasında "Futbolda olağan bir şeydi ve son haftalardaki iyi mücadelesini, oyununu, bugün de kazanarak sürdürmek istediler. Fakat kazanan biz olduk" dedi.

Ankaragücü'ne 'Geçmiş olsun' diyen Tuna sözlerini şöyle sürdürdü; 

"Tabii ki ortada bir acı varken kazanmaktan dolayı o mutluluğumuz yok. İkinci yarıda futbol anlamında sürekli üzerine koyarak, oyun anlayışımızı ve kültürümüzü hep iyi yönde sahadaki organizasyonumuzu tüm planlarımızla uygulamaya çalışan futbolcu grubuyla çalıştım. Bu da bir avantaj oldu. Pandemi dönemini özellikle çalışmalarımızı tüm oyuncularla iyi geçirmemiz bu pandemi sonrası aldığımız sonuçlara büyük etken oldu. Bu anlamda da takımımı tekrar tebrik ediyorum. Haftaya Galatasaray maçı oynayacağız, o maça da en iyi şekilde hazırlanacağız" ifadelerini kullandı.

Maçın son bölümünde yaşanan gerginliğe değinen Tuna, "Ankaragücü camiası büyük bir camia. Hepsinden özür dileriz, sınırlarımızı, davranışlarını bilen bir takımla da çalışıyorum açıkçası. Böyle zamanlarda olabiliyor, insanlar kendi kontrollerini sağlayamıyor. Biz de sinirlenebiliyoruz. O konuda da tüm Ankaragücü camiasından takımım adına özür diliyorum."