Güncel
Giriş Tarihi : 12-07-2020 08:54   Güncelleme : 12-07-2020 08:57

Spor ekranı

Spor ekranı

12 Temmuz 2020 Pazar günü televizyonda hangi spor programları var?  

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?   

10:30 | Otago Nuggets - Nelson Giants | Nesine.com

11:00 | Guangdong Southern Tigers - Bayi Rockets | Nesine.com

12:00 | Yokohama FC - Vegalta Sendai | Nesine.com

12:00 | Shimizu S Pulse - Gamba Osaka | Nesine.com

12:00 | Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima | Nesine.com

13:00 | Gangwon - Gwangju | Nesine.com

13:00 | Daegu - Ulsan Hyundai | Nesine.com

13:00 | Shonan Bellmare - Consadole Sapporo | Nesine.com

13:00 | Cerezo Osaka - Nagoya Campus | Nesine.com

13:00 | Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers | Nesine.com

13:30 | Slask Wroclaw - Pogon Szczecin | Nesine.com

13:30 | Yokohama F. Marinos - FC Tokyo | Nesine.com

14:00 | Wolverhampton - Everton | S Sport

14:35 | Beijing Royal Fighters - Shanghai Sharks | Nesine.com

15:00 | Espanyol - Eibar | Spor SMART, Nesine.com

15:00 | FC Nordsjaelland - Aalborg | Nesine.com

15:00 | Jilin Northeast Tigers - Zheijang Golden Bulls | Nesine.com

15:30 | Stoke City - Birmingham | beIN Sports 4

15:30 | Roskilde - Skive IK | Nesine.com

15:30 | Umea FC - Halmstad | Nesine.com

15:30 | Helsingborg - AIK | Nesine.com

15:30 | Örebro - Varbergs | Nesine.com

16:00 | Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok | Nesine.com

16:15 | Aston Villa - Crystal Palace | S Sport

16:30 | Energetik BGU Minsk - Rukh Brest | Nesine.com

16:30 | Lokomotiv Moskova - FK Ufa | Nesine.com

17:00 | Luzern - Lugano | Nesine.com

17:00 | Servette - St. Gallen | Nesine.com

17:00 | Thun - Neuchatel Xamax | Nesine.com

17:30 | Adanaspor - Hatayspor | beIN Sports 4

17:30 | Altay - BB Erzurumspor | beIN Sports Max 2

17:30 | Altınordu - Giresunspor | beIN Connect

17:30 | Boluspor - Akhisarspor | beIN Connect

17:30 | Bursaspor - Menemenspor | beIN Sports 2

17:30 | Keçiörengücü - Fatih Karagümrük | beIN Connect

17:30 | Ümraniyespor - Adana Demirspor | beIN Sports Max 1

17:30 | İstanbulspor - Osmanlıspor FK | beIN Connect

18:00 | Deportivo La Coruna - Extremadura UD | Nesine.com

18:00 | Levante - Athletic Bilbao | Spor SMART, Nesine.com

18:00 | Slovan Liberec - Mlada Boleslav | Nesine.com

18:15 | Genoa - SPAL | beIN Sports 3, Nesine.com

18:30 | AFC Eskilstuna - IK Brage | Nesine.com

18:30 | CSKA Moskova - Rubin Kazan | Nesine.com

18:30 | Dinamo Minsk - FC Minsk | Nesine.com

18:30 | Dinamo Moskova - Krylya Sovetov | Nesine.com

18:30 | Göteborg - Djugarden | Nesine.com

18:30 | Honka - KuPS Kuopio | Nesine.com

18:30 | Jaro - Mikkelin Palloilijat | Nesine.com

18:30 | Lech Poznan - Lechia Gdansk | Nesine.com

18:30 | Ankaragücü - Galatasaray | beIN Sports 1

18:30 | Mjallby - Hacken | Nesine.com

18:30 | Tottenham - Arsenal | S Sport

18:30 | Vasteras - Ljungskile | Nesine.com

19:00 | Aalesund - Bodo / Glimt | Nesine.com

19:00 | Kopenhag - Brondby | Nesine.com

19:00 | Kristiansund BK - Stabaek | Nesine.com

19:00 | Mjondalen - Valerenga | Nesine.com

19:00 | Sarpsborg - Start | Nesine.com

19:00 | Viking - Odds BK | Nesine.com

19:55 | Slaven Belupo - Lokomotiva Zagreb | Nesine.com

20:00 | Le Havre - PSG | beIN Sports 4

20:30 | Cagliari - Lecce | beIN Sports Max 2, Nesine.com

20:30 | Fiorentina - Verona | beIN Sports 3, Nesine.com

20:30 | Krasnodar - Ural | Nesine.com

20:30 | Leganes - Valencia | Spor SMART, Nesine.com

20:30 | Lugo - Girona | Nesine.com

20:30 | Numancia - Ponferradina | Nesine.com

20:30 | Parma - Bologna | beIN Connect, Nesine.com

20:30 | Udinese - Sampdoria | beIN Sports Max 1, Nesine.com

20:30 | Vitebsk - Neman Grodno | Nesine.com

21:00 | AGF Aarhus - Midtjylland | Nesine.com

21:00 | Antalyaspor - Alanyaspor | beIN Sports 2

21:00 | Bournemouth - Leicester City | S Sport

21:00 | Fenerbahçe - Sivasspor | beIN Sports 1

21:30 | Brann - Sandefjord | Nesine.com

22:05 | Dinamo Zagreb - Hajduk Split | Nesine.com

22:45 | Napoli - Milan | beIN Sports 3, Nesine.com

22:45 | Real Zaragoza - Real Oviedo | Nesine.com

23:00 | Sevilla - Mallorca | Spor SMART, Nesine.com