Güncel
Giriş Tarihi : 11-07-2020 08:27   Güncelleme : 11-07-2020 08:30

Spor ekranı

Spor ekranı

11 Temmuz 2020 Cumartesi günü televizyonda hangi spor programları var?  

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?   

12:00 | Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga | Nesine.com

12:00 | Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa | Nesine.com

12:30 | Ryukyu v Tokushima Vortis | Nesine.com

12:30 | Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka | Nesine.com

13:00 | JEF United - Tochigi SC | Nesine.com

13:00 | Jubilo Iwata v Renofa Yamaguchi | Nesine.com

13:00 | ThespaKusatsu Gunma - Machida Zelviai | Nesine.com

13:00 | V-Varen Nagasaki v Ehime FC | Nesine.com

13:00 | Omiya Ardija v Tokyo Verdy | Nesine.com

13:00 | Montedio Yamagata v Mito HollyHock | Nesine.com

13:00 | Pohang Steelers - Suwon Bluewings | Nesine.com

13:00 | Incheon United - Sangju Sangmu | Nesine.com

13:00 | Jeonbuk Motors - Seongnam | Nesine.com

13:00 | Kawasaki Frontale - Kashiwa Reyso | Nesine.com

13:00 | Oita Trinita - Vissel Kobe | Nesine.com

13:00 | Qviding FIF - Assyriska Turab | Nesine.com

14:00 | Örebro Syrianska - Gefle | Nesine.com

14:30 | Watford - Newcastle United | TRT Spor

14:30 | Derby County - Brentford | Nesine.com

14:30 | Norwich City - West Ham United | S Sport

16:00 | Lunds BK - Tvaaker | Nesine.com

16:00 | Nykobing - HB Koge | Nesine.com

16:00 | Hammarby  IK Sirius | Nesine.com

16:00 | Arsenal Tula - FK Tambov | Nesine.com

16:00 | Arka Gdynia - Lodzki KS | Nesine.com

16:00 | Falkenbergs FF - Östersunds FK | Nesine.com

16:30 | Belshina - Torpedo Zhodino | Nesine.com

17:00 | Kolding IF - Hvidovre | Nesine.com

17:00 | IF Sylvia - IFK Berga | Nesine.com

17:00 | Liverpool - Burnley | S Sport

17:00 | Inter Turku - Ilves Tampere | Nesine.com

18:00 | Racing Santander - Huesca | Nesine.com

18:00 | Austria Wien - Hartberg | Nesine.com

18:15 | Lazio - Sassuolo | beIN SPORTS HD 3, Nesine.com

18:30 | Örgryte - GIF Sundsvall | Nesine.com

18:30 | FC Akhmat Grozny - Zenit St. Petersburg | Nesine.com

18:30 | Jönköpings Södra - Degerfors | Nesine.com

18:30 | BATE Borisov - Slavia Mozyr | Nesine.com

19:00 | Haugesund - Molde | Nesine.com

19:00 | Zilina - Zemplin Michalovce | Nesine.com

19:00 | Ruzomberok - Dunajska Streda | Nesine.com

19:00 | Slovan Bratislava - Spartak Trnava | Nesine.com

19:00 | Trencin - Nitra | Nesine.com

19:00 | Pohronie - Senica | Nesine.com

19:00 | Zlate Moravce - Sered | Nesine.com

19:15 | Ingolstadt - Nürnberg | Nesine.com

19:55 | Inter Zapresic - Rijeka | Nesine.com

19:15 | Rosenborg - Stromsgodset | Eurosport 1, Nesine.com

19:30 | Sheffield United - Chelsea | S Sport

20:30 | Las Palmas - Mirandes | Nesine.com

20:30 | Shakhtyor Soligorsk - Gorodeya | Nesine.com

20:30 | FC Sochi v Spartak Moskova | Nesine.com

20:30 | Balıkesirspor - Eskişehirspor | beIN Sports Max 1

20:30 | Valladolid - Barcelona | Nesine.com, Spor SMART

20:30 | Brescia - Roma | beIN SPORTS HD 3, Nesine.com

21:00 | Göztepe - Gençlerbirliği | beIN Sports 2

21:00 | Wisla Krakow - Korona Kielce | Nesine.com

21:00 | Belenenses - Moreirense | Nesine.com

21:30 | Basel - Young Boys | Nesine.com

22:00 | Brighton & Hove Albion - Manchester City | S Sport

22:05 | Osijek - Istra 1961 | Nesine.com

22:45 | Cadiz - Fuenlabrada | Nesine.com

22:45 | Juventus - Atalanta | beIN SPORTS HD 3, Nesine.com

23:00 | Atletico Madrid - Real Betis | Nesine.com, Spor SMART