Güncel
Giriş Tarihi : 08-07-2020 08:37   Güncelleme : 08-07-2020 08:44

Spor ekranı

Spor ekranı

8 Temmuz 2020 Çarşamba günü televizyonda hangi spor programları var?  

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?   

12:00 | Vegalta Sendai vs Urawa Red Diamonds - Nesine.com

12:00 | Cerezo Osaka vs Shimizu S-Pulse - Nesine.com

12:30 | Kashiwa Reysol vs Yokohama FC - Nesine.com

13:00 | Yokohama F. Marinos vs Shonan Bellmare - Nesine.com

13:00 | Sagan Tosu vs Vissel Kobe - Nesine.com

13:00 | Kashima Antlers vs Consadole Sapporo - Nesine.com

13:00 | Sanfrecce Hiroshima vs Oita Trinita - Nesine.com

13:30 | Nagoya Grampus vs Gamba Osaka - Nesine.com

13:30 | FC Tokyo vs Kawasaki Frontale - Nesine.com

18:00 | Zenit St. Petersburg vs FC Sochi - Nesine.com

18:00 | Daugava Daugavpils II vs Rīgas Futbola skola - Nesine.com

18:30 | Sivasspor vs Yeni Malatyaspor - beIN SPORTS HD 2

18:30 | IFK Mariehamn vs Honka - Nesine.com

18:30 | Trabzonspor vs Antalyaspor - beIN SPORTS HD 1

18:30 | HJK Helsinki vs Haka - Nesine.com

18:30 | RoPS vs HIFK Helsinki - Nesine.com

18:30 | FC Lahti vs SJK Seinajoki - Nesine.com

19:00 | Horsens vs Hobro - Nesine.com

19:00 | Randers vs Esbjerg - Nesine.com

19:00 | Jablonec vs Baník Ostrava - Nesine.com

19:00 | Slavia Prag vs Sparta Prag - Nesine.com

19:00 | Viktoria Plzeň vs Slovan Liberec - Nesine.com

19:00 | West Bromwich vs Derby County - beIN SPORTS MAX HD 2

19:15 | Young Boys vs Thun - Nesine.com

20:00 | Östers vs Örgryte - Nesine.com

20:00  Manchester City vs Newcastle Utd - S Sport

20:00 | GIF Sundsvall vs Vasteras SK - Nesine.com

20:00 | Halmstad vs Norrby IF - Nesine.com

20:00 | GAIS vs Dalkurd - Nesine.com

20:00 | Liepāja vs Valmiera - Nesine.com

20:00 | Ljungskile vs IK Brage - Nesine.com

20:30 | Malaga vs Deportivo - Nesine.com

20:30 | Rostov vs FK Ufa - Nesine.com

20:30 | Real Oviedo vs Las Palmas - Nesine.com

20:30 | Genoa vs Napoli - Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

20:30 | Fiorentina vs Cagliari | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 1

20:30 | Spartak Moscow vs Lokomotiv Moscow - Nesine.com

21:00 | Boavista vs Maritimo - Nesine.com

21:00 | Lech Poznan vs Lechia Gdansk - Nesine.com

21:00 | Lyngby vs SønderjyskE - Nesine.com

21:00 | Alanyaspor vs Galatasaray - beIN SPORTS HD 1

21:00 | Göztepe vs MKE Ankaragücü - beIN SPORTS HD 2

21:00 | OB vs Silkeborg - Nesine.com

21:30 | Servette vs Luzern - Nesine.com

21:30 | Sion vs Basel - Nesine.com

21:30 | Real Betis vs Osasuna - Nesine.com

21:30 | Getafe vs Villarreal - Nesine.com, Spor SMART 2

21:30 | Austria Wien vs Rheindorf Altach - Nesine.com

22:15 | Brighton & Hove Albion vs Liverpool - S Sport

22:45 | Roma vs Parma - Nesine.com, beIN SPORTS HD 4

22:45 | Torino vs Brescia - Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 2

22:45 | Bologna vs Sassuolo - Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 1

22:45 | Ponferradina vs Lugo - Nesine.com

22:45 | Atalanta vs Sampdoria - Nesine.com, beIN SPORTS HD 3

22:45 | Huesca vs Alcorcon - Nesine.com

23:00 | Barcelona vs Espanyol - Nesine.com, Spor SMART

23:15 | Desportivo Aves vs Vitoria Setubal - Nesine.com