Güncel
Giriş Tarihi : 04-07-2020 08:41   Güncelleme : 04-07-2020 08:41

Spor ekranı

Spor ekranı

4 Temmuz 2020 Cumartesi günü televizyonda hangi spor programları var?  

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?   

10:00 | Rockingham City - Sorrento | Nesine.com

10:00 | Balcatta - Perth Glory II | Nesine.com

10:00 | Gwelup Croatia - Inglewood United | Nesine.com

10:00 | ECU Joondalup - Cockburn City | Nesine.com

11:30 | Adelaide Olympic - Campbelltown City | Nesine.com

12:00 | Ulsan Hyundai - Incheon United | Nesine.com

12:00 | Gamba Osaka - Cerezo Osaka | Nesine.com

12:00 | Yokohama FC - Consadole Sapporo | Nesine.com

12:00 | Shimizu S Pulse - Nagoya Grampus | Nesine.com

12:30 | Oita Trinita - Sagan Tosu | Nesine.com

13:00 | Gangwon - Busan I Park | Nesine.com

13:00 | Kashiwa Reysol - FC Tokyo | Nesine.com

13:00 | Urawa Red Diamonds - Yokohama F Marinos | Nesine.com

13:00 | Kawasaki Frontale - Kashima Antlers | Nesine.com

13:00 | Shonan Bellmare - Vegalta Sendai | Nesine.com

13:00 | Mito HollyHock - JEF United | Nesine.com

13:30 | Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima | Nesine.com

14:00 | Suwon Bluewings - FC Seoul | Nesine.com

14:30 | Derby County - Nottingham Forest | beIN Sports 4

14:30 | Norwich City - Brighton | S Sport

15:30 | Silkeborg IF - Lyngby | Nesine.com

16:00 | Vendsyssel FF - Fremad Amager | Nesine.com

16:00 | Ventspils - Liepaja | Nesine.com

16:00 | Rakow Czestochowa - Zaglebie Lubin | Nesine.com

16:00 | Umea FC - Östers | Nesine.com

16:00 | Dalkurd - Degerfors | Nesine.com

16:30 | Dinamo Moskova - Arsenal Tula | Nesine.com

17:00 | SJK Akatemia - KTP Kotka | Nesine.com

17:00 | Grotta - HK Kopavogur | Nesine.com

17:00 | Fjölnir - Fylkir | Nesine.com

17:00 | Bristol City - Cardiff City | beIN Sports 4

 17:00 | Leicester City - Crystal Palace | TRT Spor

17:00 | Manchester United - Borunemouth | S Sport

18:00 | St. Pölten - Rheindorf Altach | Nesine.com

18:00 | Austria Wien - Mattersburg | Nesine.com

18:00 | Tirol - Admira Wacker | Nesine.com

18:00 | Racing Santander - Elche | Nesine.com

18:00 | Numancia - Extremadura UD | Nesine.com

18:00 | Celta Vigo - Real Betis | Spor Smart, Nesine.com

18:00 | Riga FC - BC Daugavpils | Nesine.com

18:15 | Juventus - Torino | beIN Sports 3, Nesine.com

18:30 | Krylya Sovetov - Rostov | Nesine.com

18:30 | Spartak Moskova - FK Tambov | Nesine.com

18:30 | Ankaragücü - Alanyaspor | beIN Sports 1

18:30 | Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği | beIN Sports 2

18:30 | Lech Poznan - Legia Varşova | Nesine.com

18:30 | Örgryte - AFC Eskilstuna | Nesine.com

18:30 | IK Brage - Halmstad | Nesine.com

18:30 | Norrby IF - Ljungskile | Nesine.com

19:00 | Start - Viking | Nesine.com

19:00 | Dunajska Streda - Zilina | Nesine.com

19:00 | Spartak Trnava - Ruzemberok | Nesine.com

19:00 | Trencin - Sered | Nesine.com

19:00 | Nitra - Pohronie | Nesine.com

19:00 | Senica - Zlate Moravce | Nesine.com

19:00 | Sonderjyske - Odense | Nesine.com

19:15 | Basel - Neuchatel Xamax | Nesine.com

19:30 | Wolverhampton - Arsenal | S Sport

19:55 | Istra 1961 - Gorica | Nesine.com

20:00 | KR Reykjavik - Vikingur Rejkjavik | Nesine.com

20:00 | Menemenspor - Adanaspor | beIN Sports Max 2

20:00 | Bursaspor - Altınordu | beIN Sports Max 1

20:00 | Rigas Skola - Jelgava | Nesine.com

20:30 | Sassuolo - Lecce | beIN Sports 3, Nesine.com

20:30 | FC Akhmat Grozny - CSKA Moskova | Nesine.com

20:30 | Lokomotiv Moskova - FC Sochi | Nesine.com

20:30 | Almeria - Tenerife | Nesine.com

20:30 | Valldolid - Alaves | Spor Smart 2, Nesine.com

21:00 | Antalyaspor - Başakşehir | beIN Sports 2

21:00 | Fenerbahçe - Göztepe | beIN Sports 1

21:00 | Bayer Leverkusen - Bayern Münih | Spor Smart, Nesine.com

21:00 | Rudar Valenje - Aluminij | Nesine.com

21:00 | Lechia Gdansk - Cracovia Krakow | Nesine.com

21:00 | Mlada Boleslav - Bohemians 1905 | Nesine.com

21:15 | Portimonense - Vitoria Guimaraes | Nesine.com

21:30 | Zurich - Servette | Nesine.com

21:30 | Valerenga - Aalesund | Nesine.com

22:00 | Chelsea - Watford | S Sport

22:05 | Lokomotiva Zagreb - Inter Zapresic | Nesine.com

22:05 | NK Varazdin - Slaven Belupo | Nesine.com

22:45 | Lazio - Milan | beIN Sports 3, Nesine.com

22:45 | Fuenlabrada - Mirandes | Nesine.com

22:45 | Cadiz - Real Oviedo | Nesine.com

23:00 | Granada - Valencia | Spor Smart, Nesine.com

23:15 | Benfica - Boavista | S Sport 2, Nesine.com

23:30 | Sporting Braga - Desportivo Aves | Nesine.com