Güncel
Giriş Tarihi : 22-06-2020 19:41   Güncelleme : 22-06-2020 19:41

Çoklu İnci Kolye

Çoklu İnci Kolye

Kolye, hem şık hem de spor tasarımlarıyla yaz ve kış her kreasyonda karşımıza çıkmaktadır. Üzerinizde meç edeceğiniz parçalar ne kadar uyumlu olursa olsun, çoklu inci kolye kullanılmadığı sürece kombininiz yetersiz kalacaktır. Mon Reve işte tam da bu noktada her stile uygun tasarımlarıyla modaya yeni bir soluk kazandırıyor. 

Gösterişin ve feminenliğin sembolü olan çoklu inci kolyeler, Mon Reve'in geniş ürün yelpazesi odağında vücut buluyor. Şıklığından ödün vermek istemeyenler için etkili dokunuşlara imza atan çoklu inci kolye seçenekleri, tarzınız ve zevkinize göre şekilleniyor. Mon Reve'in eşsiz tasarımlarından olan çoklu kolyeler, hem basic tshirtler hem de şık bluzlarınızla göz alıcı bir ahenk yakalıyor. Çok sade bir kombini bile el yapımı tasarım çoklu inci kolye ile bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz.  Markamızda yer alan zincir kolyeler, günlük kullanım avantajı ve spor şıklığıyla göz kamaştıracak cinsten. Her kadının dolabında yer alması gereken bu model kolyeler, yaz-kış her sezonun gözde trendi olma özelliğine sahip. Mon Reve'in eşsiz tasarımları arasındaki bazı modeller, ucunda yer alan göz detayı ile tarzınıza ayrı bir şıklık kazandırıyor. Bunun yanı sıra tüm zerafeti ile göz kamaştıran Redness tasarımımız, markamızda yer alan nadide parçalar arasında. Kadınların en büyük tutkusu olma özelliğine sahip çoklu inci kolye modelleri, Mon Reve'in özgün tasarımları kapsamında modaya yön veriyor. Dünyanın her yerinden büyük bir beğeni kazanan takı seçenekleri ile her kadının ruhuna dokunuyor. Gece gideceğiniz şık bir davette ya da mezuniyet balonuzda bu takılarla harikulade bir şekilde kombin yapabilir, ışıltı kazanabilirsiniz.

Çoklu inci kolye dendiğinde hafızalarda yer edinen Mon Reve, birbirinden eşsiz el yapımı modelleriyle ünlü isimlerin de tercihi oluyor. Göz kamaştıran tasarımlarında kaliteyi de beraberinde getirirek stilinize şık dokunuşlar kazandırıyor. https://www.shopmonreve.com/kategori/inci-kolye