Güncel
Giriş Tarihi : 20-06-2020 08:38   Güncelleme : 20-06-2020 08:44

Spor ekranı

Spor ekranı

20 Haziran 2020 Cumartesi günü televizyonda hangi spor programları var?  

Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?   

13:00 | FC Seoul - Ulsan Hyundai | Nesine.com

13:00 | Seongnam - Sangju Sangmu | Nesine.com

13:00 | Pohang Steelers - Gangwon | Nesine.com

14:00 | Ural - Rubin Kazan | Nesine.com

14:00 | AC Horsens - Randers | Nesine.com

14:30 | Watford - Leicester City | S Sport

14:30 | Fulham - Brentford | beIN Sports 4

15:00 | Espanyol - Levante | Spor SMART, Nesine.com

16:00 | Isloch Minsk - Torpedo Zhodino | Nesine.com

16:00 | Fremad Amager - Skive IK | Nesine.com

16:00 | Wisla Plock - Arka Gdynia | Nesine.com

16:30 | Hoffenheim - Union Berlin | Nesine.com

16:30 | Köln - Eintracht Frankfurt | Nesine.com

16:30 | Hertha Berlin - Bayer Leverkusen | Nesine.com

16:30 | Fortuna Düsseldorf - Augsburg | Nesine.com

16:30 | Mainz 05 - Werder Bremen | Nesine.com

16:30 | Leipzig - Borussia Dortmund | S Sport 2, Nesine.com

16:30 | Schalke 04 - Wolfsburg | Nesine.com

16:30 | Bayern Münih - Freiburg | Nesine.com

16:30 | Paderborn - Mönchengladbach | Nesine.com

16:30 | KA Akureyri - Vikingur Reykjavik | Nesine.com

16:30 | Arsenal Tula - Spartak Moskova | Nesine.com

16:30 | San Pablo Burgos - Real Madrid | Spor SMART 2, Nesine.com

16:30 | Pribram - Sigma Olomouc | Nesine.com

16:30 | Teplice - Karvina | Nesine.com

16:30 | FC Fastav Zlin - Opava | Nesine.com

17:00 | Brighton - Arsenal | S Sport

17:00 | West Bromwich Albion - Birmingham | beIN Sports 4

17:30 | Cukaricki Stankom - Macva Sabac | Nesine.com

17:30 | Keçiörengücü - Bursaspor | beIN Sports Max 1

18:00 | Dinamo Brest - Gorodeya | Nesine.com

18:00 | Athletic Bilbao - Real Betis | Spor Smart, Nesine.com

18:00 | Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano | Nesine.com

18:00 | Nitra - Senica | Nesine.com

18:30 | Kayserispor - Gençlerbirliği | beIN Sports 2

18:30 | Piast Gliwice - Lech Poznan | Nesine.com

18:30 | Sparta Prag - Slovan Liberec | Nesine.com

18:45 | Grotta - Valur | Nesine.com

19:00 | Suduva - Zalgiris Vilnius | Nesine.com

19:00 | CSKA Moskova - Zenit | Nesine.com

19:00 | Mjondalen - Sarpsborg | Nesine.com

19:00 | Trapani - Frosinone | Nesine.com

19:00 | Salernitana - Pisa | Nesine.com

19:00 | Crotone - Chievo | Nesine.com

19:00 | Cosenza - Virtus Entella | Nesine.com

19:00 | Pescara - Juve Stabia | Nesine.com

19:00 | Livorno - Cittadella | Nesine.com

19:00 | Zilina - Slovan Bratislava | Nesine.com

19:00 | Aalborg - FC Nordsjaelland | Nesine.com

19:00 | Neuchatel Xamax - Thun | Nesine.com

19:30 | West Ham United - Wolverhampton | S Sports

19:30 | BC Andorra - Gran Canaria | Spor SMART 2, Nesine.com

19:55 | Inter Zapresic - Osijek | Nesine.com

20:00 | Dinamo Minsk - Energetik-BGU Minsk | Nesine.com

20:00 | BB Erzurumspor - Eskişehirspor | beIN Sports MAX 1

20:00 | Balıkesirspor - Menemenspor | beIN Sports MAX 2

20:15 | Kızılyıldız - Proleter Novi Sad | Nesine.com

20:30 | Torino - Parma | Nesine.com

20:30 | Getafe - Eibar | Spor SMART, Nesine.com

20:30 | Las Palmas - Lugo | Nesine.com

20:30 | Real Zaragoza - Almeria | Nesine.com

21:00 | KR Reykjavik - HK Kopavogur | Nesine.com

21:00 | Denizlispor - Beşiktaş | beIN Sports 1

21:00 | Yeni Malatyaspor - Göztepe | beIN Sports 2

21:00 | Zlate Moravce - Trencin | Nesine.com

21:00 | Rakow Czestochowa - Wisla Krakow | Nesine.com

21:00 | Banik Ostrava - Slavia Prag | Nesine.com

21:30 | Molde - Rosenborg | Nesine.com

21:30 | Sion - St. Gallen | Nesine.com

21:30 | Pordenone - Venezia | Nesine.com

21:45 | Bournemouth - Crystal Palace | S Sport

22:05 | Gorica - Dinamo Zagreb | Nesine.com

22:05 | NK Varazdin - Istra 1961 | Nesine.com

22:45 | Verona - Cagliari | Nesine.com

22:45 | Malaga - Extremadura | Nesine.com

23:00 | Atletico Madrid - Valladolid | Spor SMART, Nesine.com