Osmanlıspor
Giriş Tarihi : 11-06-2020 21:01   Güncelleme : 11-06-2020 21:01

Osmanlıspor çabukluk ve şut çalıştı

Osmanlıspor çabukluk ve şut çalıştı

Osmanlıspor, Adana Demirspor’la oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla devam ettirdi.

Teknik direktör Ali Güneş nezaretinde kulübün Batıkent Tesisleri’nde yapılan antrenmana hafif adale ağrıları bulunan Mertan Caner Öztürk katılmazken Todorovic ve Kasım Sun takımdan ayrı bireysel antrenman yaptı.

Mor-sarılılar günün ilk antrenmanına ısınma koşusu ve koordinasyon ağırlıklı çalışmayla başladı. Saha kenarına kurulu 7 farklı istasyonda dönüşümlü olarak çabuk kuvvet çalışması yapan oyuncular açma-germe egzersizleriyle antrenmanı tamamladı.

Başkent ekibi akşam antrenmanına ise ısınma koşusuyla başladı. Topla pas ve koordinasyon çalışması yapan oyuncular daha sonra 5’e 2 top kapma oyuna geçti. Antrenmanın ana bölümünde gruplar halinde dönüşümlü olarak dar alanda 4’e 4 oyun oynayan mor-sarılı ekip, kanatlardan orta, şut ve gol organizasyonlarının ardından soğuma koşusuyla antrenmanı tamamladı.

Ankara’daki Malatyalılardan Katipoğlu’na ziyaret

Ankara’da yaşayan Malatyalılar, Başkan Mehmet Emin Katipoğlu’nu makamında ziyaret ederek ""Hayırlı olsun" dileklerinde bulundu. Emniyet Müdürleri Cihat Şerolar ve Cihangir Kaya, Ankara Malatyalılar Federasyonu (MAFED) Başkanı Kamil Göksu, Ankara Malatyasporlular Dernek Başkanı Fuat Yılmaz ve başkan vekili Abdullah Yılmaz, Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Başkan Vekili Metin Alanyüz, MAFED Gençlik Kolları Başkanı Av. Barış Görkem Göksu ile Yeni Malatyaspor eski futbolcularından Cem Çetin ziyarete katılan isimler oldu.

Sezonda kalan maçlar için başarı dileklerinde de bulunan hemşehrileriyle, sohbet ederek hasret gideren Başkan Katipoğlu, “Uzun zamandır ayrı kaldığım değerli dostlarımı, hemşehrilerimi tekrar görmek mutluluk verici. Değerli zamanlarını ayırarak bizleri ziyarete gelmeleri açıkçası bizleri onurlandırdı. Allah hepsinden razı olsun” şeklinde konuştu.