Osmanlıspor
Giriş Tarihi : 10-06-2020 09:45   Güncelleme : 10-06-2020 09:45

Osmanlıspor kurban kesti

Osmanlıspor kurban kesti

TFF 1. Lig ekiplerinden Osmanlıspor, günü çift antrenmanla tamamladı. Başkent ekibi, günün ilk antrenmanı öncesi teknik heyet, futbolcular ve personelin katılımıyla saha kenarında kurban kesti.

Sakatlıklardan uzak, kazasız belasız ligi tamamlama temennisiyle kesilen kurban kanını oyuncular alınlarına ve ayakkabılarına sürdü.

Mor-sarılılar, teknik direktör Ali Güneş nezaretindeki günün ilk antrenmanına ısınma koşusu ve saha kenarına kurulan istasyonlarda yapılan koordinasyon ağırlıklı çalışmayla başladı. 5’e 2 top kapma oyununun ardından interval koşularla antrenmanı sürdüren oyuncular yarı sahada çift kale maç yaptı. Antrenman açma-germe egzersizleriyle son buldu.

Akşam antrenmanına ısınma koşusuyla başlayan başkent ekibi koordinasyon ağırlıklı çalışmayla antrenmanı devam ettirdi. Saha kenarında sprint çalışması yapan oyuncular daha sonra dar alanda dönüşümlü olarak 1’e 1 ve 4’e 4 oyuna geçti. Antrenmanın ikinci bölümünde yarı sahada çift kale maç yapan mor-sarılılar açma-germe egzersizleriyle antrenmanı tamamladı.

Hafif adale ağrıları bulunan Todorovic ve Kasım Sun tedbir amaçlı antrenmanlara katılmadı.