Güncel
Giriş Tarihi : 29-05-2020 17:14   Güncelleme : 29-05-2020 17:14

Vücut Tipine Göre Slim Fit Takım Elbise

Vücut Tipine Göre Slim Fit Takım Elbise

Erkeklerin beğenisine sunulan takım elbise çeşitleri bu senede özel gecelerin ve özel günlerin favorilerinden olmaya devam ediyor. Özellikle kalite ve şıklığı ile slim fit takım elbise modelleri modayı yakından takip eden beylerin ilgi alanına girmiş bulunmakta. Kelime anlamı dar kesim olan slim fit son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bir kavram olmaya başladı. Giyildiğinde vücudu saran, üst bedenlerde kol ve bel kısmını kavrayan, alt kısımlarda ise baldır ve kalça bölgelerini saran giysiler slim fit olarak adlandırılmaktadır. Slim fit takım elbise alırken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Örneğin yaş durumu ve kilo orantıları gibi. İleri yaşlarda ve göbek kısmı büyük olan erkekler kesinlikle bu modelleri tercih etmemelidir. Zayıf ve ince yapılı ya da ağırlık çalışan kaslı ve genç erkek gurupları için ideal olan bu modellere olan ilgi her geçen gün artış göstermektedir.

Slim Fit Takım Elbise İle Şıklık Yarışı

Son yılların vazgeçilmez kesimlerinden olan bu takımlar İtalyan kesim olarak da adlandırılmaktadır. Beylerin gündelik hayatlarında veya özel davetlerde adeta şıklık yarışında bulundukları zaman dilimlerinde sıklıkla tercih ettikleri slim fit takım elbise modelleri hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Yeni sezon bu modeller farklı ve zarif olmayı düşünen erkeklerin gözdesi olmaya aday durumda. Zengin desen, özel kumaşlar ve çeşitli renk seçenekleri ile sadece iş hayatında değil gündelik hayatınızda da tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Vücut tipinize ve zevkinize göre seçeceğiniz takımları, şık bir ayakkabı ve gömlek ile kombin ederek canlılık vermek sizin elinizde. Yazın canlı renklerinden açık mavi, krem ve bej renklerini tercih ederseniz sportif ve şık görünmeniz mümkündür. Gittiğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve uyum problemi çekmeyeceğiniz koyu gri, lacivert veya siyah gibi renkleri de gardırobunuzdan eksik etmemeniz gerekecektir. Tüm bu model ve renk çeşitliliğini https://www.pierrecardin.com.tr/slim-erkek-takim-elbise/ sayfasından inceleyerek bilgi alabilirsiniz.