Ç.Rizespor
Giriş Tarihi : 24-05-2020 08:29   Güncelleme : 24-05-2020 08:29

Transfer ederken 'F.Bahçe'ye gideceksin' diye kandırmışlar

Transfer ederken 'F.Bahçe'ye gideceksin' diye kandırmışlar

2018-19 sezonunda Çaykur Rizespor'da forma giyen ve şu anda boşta olan Armand Traore, Karadeniz ekibinin kendisini Fenerbahçe'ye transfer olacağı yönünde kandırdığını söyledi.

Fransız basınına konuşan Traore, "2018'de Rizespor ile sözleşme imzaladım. Bana bir hayal sattılar. Eğer takıma yardım edersem, sezon sonunda Fenerbahçe'ye gideceğimi söylediler. Kandırıldım" dedi.

Rizespor'u kariyerini mahvetmekle suçlayan Senegalli sol bek, "Aylar boyunca bana ödeme yapmadılar. Kulübe ihtarname göndermek için avukatla konuştum, bu hoşlarına gitmedi. Antrenman tesislerine girişimi yasakladılar ve U23 takımına göndermeye karar verdiler. Bazı zamanlar yalnız antrenman yaptım. Milli maç haftasında herkes tatile giderken benden yalnız çalışmam istendi. Ailemi görmeme izin vermediler. Rizespor'a imza atmak kariyerimi mahvetti. Bana ne yaptılar" ifadesini kullandı.

2018-19 sezonunun devre arasında Rizespor'a transfer olan 30 yaşındaki Traore, daha sonra kadro dışı kalmıştı. Rizespor'dan ayrıldıktan sonra Kasım 2019'da Cardiff'e transfer olan Armand Traore, 7 Ocak'tan bu yana kulüpsüz.