Güncel
Giriş Tarihi : 19-05-2020 18:35   Güncelleme : 19-05-2020 18:35

Efsane futbolcu rehabilitasyonda iken bile eşini aldatmış

Efsane futbolcu rehabilitasyonda iken bile eşini aldatmış

Ünlü İngiliz futbolcu George Best'in eski eşi, ünlü oyuncunun alkolizm ve depresyon sorunlarıyla ilgili yaptığı açıklamada "Rehabilitasyona gitmeyi iki kere denedi. Ama tamamen faydasızdı. Klinikteki kadınlarla bile beni aldatmasından başka bir sonucu olmadı" açıklamasında bulundu.

Angie Best, ünlü İngiliz futbolcu George Best'in alkolizm ve depresyon sorunlarının kendisi ve oğulları Calum üzerindeki etkilerini anlattı. Daily Mail'e konuşan 67 yaşındaki eski model, Manchester United oyuncusu Best ile 6 yıl evli kalmıştı.

George ile tanıştığında ne gibi bir zorluğa bulaştığını bilmediğini ifade eden Angie Best, "Onu sevmemek imkansızdı, herkes severdi. Tatlı ve sevgi dolu bir adamdı" diye konuştu ve şunları söyledi:"Rehabilitasyona gitmeyi iki kere denedi. Ama tamamen faydasızdı. Klinikteki kadınlarla bile beni aldatmasından başka bir sonucu olmadı. George'tan vazgeçmek istemedim. Bunu düzeltmenin bir yolu olmalı dedim. Ama çözüm bulamadık. Şimdi anlıyorum ki George düzelmek istemiyordu."

"İLAÇLARI CEPLERİNDE BULURDUM"

George Best'in meşhur partilerini kontrol etmek isteyen Angie Best hep başarısız olduğunu söyledi:

"Bir alkolikle evli olmak kişiyi çok çirkin, kötü birine dönüştürüyor. İçki içtiğinde kusmasını sağlayan ilacı aldığını dilini kaldırıp kontrol ederdim ama o ilacı dişi ile dudağının arkasına saklamış. İlaçları ceplerinde bulurdum. Bir kere durum o kadar kötü hale geldi ki çayına uyku ilacı koydum ve 24 saat boyunca uyudu. Çok korktum onu bir daha yapmadım. Arkadaşlarına içmesine izin vermeyin derdim ama onların umurunda değildi."