Ankaragücü
Giriş Tarihi : 16-05-2020 21:22   Güncelleme : 16-05-2020 21:31

Ankaragücü taraftarından Nihat Özdemir'e 'Çok komiksin'

Ankaragücü taraftarından Nihat Özdemir'e 'Çok komiksin'

Ankaragücü taraftarları Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'i protesto ediyor.

Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in bu sabah katıldığı televizyon proğramında Ankaragücü Başkanı Fatih Mert'i kastederek, "Kulüplerimize sesleniyorum. Her ligleri kulüplerimize... Lütfen şeffaf ve adil olun. Her takım kendi çıkarları için karar almamızı istiyor. Lütfen kendilerini mutlu edecek kararlar almamızı beklemesinler bizden. Görsel ve yazılı medyaya konuşuyorlar. Canlı yayınlara katılıyorlar... Hiçbir takım yöneticisi, idarecisi, teknik adamı veya sporcusu, bulundukları duruma yarayan bir kararı bizden beklemesin. Tehlikede olanlar 'Küme düşme olmasın biz yola devam edelim' diyerek komik duruma düşüyorlar" açıklaması yapmıştı.

Buna karşılık sosyal medyadan açıklama yapan Fatih Mert "Sevgili Ankaragüçlüler, bizlere dolaylı olarak söylenen sözlerin karşılığı muhakkak olacaktır. Bu işlerde hassas dengeler var. Her şeyi basının ve sizlerin duyacağı şekilde yapamıyor olabiliriz. Merak etmeyin ve emin olun ki hakeden bizden hakettiğini alacaktır" ifadesi ile Nihat Özdemir'e cevap vermişti.

Bunun üzerine harekete geçen Ankaragücü taraftarları #ÇokKomiksinNihatÖzdemir başlığı ile başlattıkları kampanta Türkiye sıralamasında 1 sıraya yerleşti.

İşte o paylaşımlardan bazıları: